ROKŲ KERAMIKA & KROVINIUPERVEZIMAS.LT vs SLKALDK AKADEMIJA (62:67)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 gruodžio 06 d., Antradienis, 20:15 val. @ Rokų vidurinė mokykla, Vijūnų g. 2, Rokai

„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą

2011 gruodžio 06 d., Antradienis, 22:19 val., peržiūros: 3305

Antradienį(12.06), Rokų vidurinės mokyklos sporto salėje, įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių varžybos, kuriose susitiko dvi C pogrupio komandos, „Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ (šeimininkai) ir „SLKALDK Akademija“ (svečiai) ekipos. Beveik visas varžybas pirmavę svečių komandos krepšininkai išlaikė savo pranašumą iki pat rungtynių pabaigos, šiose varžybose netruko įnirtingos kovos bei gražių epizodų. Varžybų rezultatas – 62:67(11:18, 20:17, 13:16, 18:16).

Pirmojo kėlinio pradžia buvo sėkmingesnė aikštelės šeimininkams, kurie kelių minučių atkarpą laimėjo 6:0, tačiau vėliau jų žaidimas pradėjo gerokai strigti, jiems sunkiai sekėsi įveikti priešininkų aikštės gynybą. Rezultatas po kėliuko – 11:18.

Antrasis kėlinys vėl prasidėjo aikštės šeimininkų spurtu, kurie praėjus kelioms kėlinio minutėms jau išlygino rezultatą, daugiausiai prie to prisidėjo D.Vozbinas, kuris per kelias šias minutes pelnė 7 taškus, tačiau vėl kėlinio antroje pusėje geriau sekėsi svečių komandai, kuri susigražino persvarą ir išlaikė ją iki kėlinio galo. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 31:35.

Trečias ketvirtis prasidėjo svečių komandos sėkmingu žaidimu, jie spurtavo 0:8 ir dar labiau padidino savo pranašumą. Vėliau žaidimas apsilygino, tačiau svečiai neprisileido savo varžovų per arti. Rezultatas po ketvirčio – 44:51.

Ketvirtas kėlinys buvo kovingas ir nervingas, kėliniui įpusėjus šeimininkai pasivijo savo varžovus ir net persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau kėlinio pabaigoje jie darė daug klaidų gynyboje ir puolime ir tai neleido jiems laimėti. Taigi rezultatas po varžybų – 62:67.

Po varžybų „Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ komandos treneris, Andrius Čekanauskas sakė: "Nesmagu pralaimėti, ypač, kai tai pirmas pralaimėjimas šiame sezone. Pergalei labiausiai pritrūko mūsų 2 lyderių, be kurių žaidimas šiek tiek išsiderino ir buvo sunku įsivažiuoti. O pabaigoje jau pristigom jėgų, kadangi buvo 7 ar 8 žaidėjai.".

„SLKALDK Akademija“ komandos treneris, Linas Juknys sakė: „Labai smagi pergalė. Padarėm visą darbą gynyboje, varžovus išmušė iš vėžių gynybos kaitaliojimas. Ketvirtam kėlinį truputį praradom kontrolę, pradėjom skubėti puolime ir priešininkai tuo pasinaudojo, bet paėmėm minutę ir viską išsiaiškino. Priešininkai neturėjo šansų“

Rezultatyviaus žaidėjai: „Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ - Kristupas Rainys 20tšk. ( 9 atkovoti kamuoliai, 9 rezultatyvūs perdavimai, 10 išprovokuotų pražangų), Donatas Vozbinas 18 tšk., Andrius Čekanauskas 17 tšk.

"SLKALDK Akademija" - Arūnas Žotkevičius 24tšk., Robertas Trepočka 19 tšk., Vaidas Stalerūnas 11tšk.

Paskutiniai komentarai (3 iš 4)

Anonimas2011 gruodžio 07 d., 12:29 val.

ech tu Linai Linai.. Tu esi tikras aiksteliu "siaubas" :) ne tik krepsinio, bet ir automobiliu stovejimo :)

Danas

Anonimas2011 gruodžio 07 d., 12:21 val.

2Anonimui> Mūsų Danas žino kaip reikia aptarti reikalus komandos viduje. Iš parašymo akivaizdu, gal tu ir Danas, bet tikrai ne iš mūsų komandos.

Mūsų komandoje nėra suskirstymo, lyderiai, kiti žaidėjai ir dar kiti žaidėjai. Mes esame viena komanda

LinasJ

Anonimas2011 gruodžio 07 d., 11:31 val.

Linai, kaip suprast??? Manes nera tai nera ir ka keist, kad pats nezaidei??

Trepocka zveris, Arunas maladiec!!! o kiti saunuoliai!!!

Danas

"Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt" pasiekė nesunkią pergalę (2012 vasario 07 d., antradienis, 20:19 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ įveikė dar vieną varžovą (2011 lapkričio 29 d., antradienis, 22:24 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ įveikė „Kauno Rami“ (2011 lapkričio 06 d., sekmadienis, 22:28 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ nesunkiai įveikė "Greičio Juosta" (2011 gruodžio 13 d., antradienis, 22:02 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervežimas.lt“ iškovjo sunkią pergalę prieš "Dumblą" (2012 balandžio 22 d., sekmadienis, 17:07 val.)"Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt" puikiai sužaisto pirmo kėlinuko dėka iškovojo pergalę (2012 kovo 19 d., pirmadienis, 19:36 val.)"Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt" iškovojo nelengvą pergalę namuose (2012 kovo 11 d., sekmadienis, 20:24 val.)"Rokų keramika & Kroviniuperverzimas.lt" tik po atkaklios kovos nugalėjo "Dumblo" ekipą ir žengia į ketvirfinalį (2012 balandžio 27 d., penktadienis, 00:07 val.)Nors ir iššvaistė turėtą pranašumą, „Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ vis tiek iškovojo pergalę (2012 balandžio 03 d., antradienis, 23:14 val.)"BC Rokai & Kroviniupervezimas.lt" įveikė "Bangą & Lyga.eu" (2011 spalio 23 d., sekmadienis, 19:58 val.)