KAUNO RAMI vs GREIČIO JUOSTA (87:80)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 12 d., Šeštadienis, 15:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"Kauno Rami" šventė pergalę prieš "Greičio Juosta"

2011 lapkričio 12 d., Šeštadienis, 18:28 val., peržiūros: 2740

Šeštadienį(11.12), Kauno Technikos Kolegijos sporto salėje, įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių varžybos, kuriose susitiko dvi C pogrupio komandos, „Kauno Rami“ (šeimininkai) ir „Greičio Juosta“ (svečiai) ekipos. Po įtemptos ir nervingos antrosios varžybų pusės pergalę šventė aikštelės šeimininkai. Varžybų rezultatas – 87:80(23:14, 24:17, 15:28, 25:21).

Pirmajame kėlinuke po kelių greitų atakų bei perimtų kamuolių į priekį išsiveržę aikštelės šeimininkai. Rezultatas po kėliuko – 23:14.

Antrasis kėlinys vėl vyko pagal šeimininkų scenarijų, kurie dar labiau padidino atotrūkį nuo savo varžovų. Svečių komanda sunkiai rinko taškus ir leisdavo savo varžovams laisviems atakuoti krepšį. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 47:31.

Trečiasis kėlinukas apvertė viską aukštyn kojomis, kadangi dabar jau aikštelės šeimininkai sunkai rinko taškus, o svečiai, daugiausia Andriaus Malinausko pastangomis, kuris vienas šiame kėlinuke pelnė 18 taškų, sumažino skirtumą nuo 16 iki 3 taškų. Rezultatas po ketvirčio – 62:59.

Ketvirtajame kėlinuke vyko lygi kova. Svečiams buvo pavykę sumažinti skirtumą iki 2 taškų, tačiau aikštelės šeimininkai susikaupė ir jiems pavyko išsaugoti savo pranašumą bei jį šiek tiek padidinti. Taigi rezultatas po varžybų – 87:80.

Po varžybų "Kauno Rami" komandos treneris, Mantas Žilionis sakė: "Pradžioje viskas gerai sekėsi, o po didžiosios pertraukos šiek tiek pakeitėm sudėtį, atsipalaidavom. Naujiems žaidėjams reikėjo laiko įsižaisti ir tai leido varžovams sumažinti persvarą, tačiau vėliau susikaupėm ir pavyko laimėti".

„Greičio Juosta“ Kapitonas, Paulius Rutkauskas sakė: „ Pradžioje atsilikom, o paskui, daugiausia trenerio Algio, kuris daug rėkė, pastangomis pavyko sumažinti skirtumą. Bet vėliau pavargom ir nepavyko iškovoti pergalės“

Rezultatyviausi žaidėjai – "Kauno Rami": Mantas Karauskas 24 tšk., Tomas Petrošius 24 tšk., Šarūnas Petraitis 15 tšk.

"Greičio Juosta": Andrius Malinauskas 41 tšk. ( 15 atk. kam.), Igoris Konovalenko 14 tšk.

Paskutiniai komentarai (3 iš 4)

Anonimas2011 lapkričio 13 d., 13:11 val.

Rimtai, būtų įdomu pamatyti video, nes visi matėme mergaičiukę su kamera zujančią ;)

Anonimas2011 lapkričio 13 d., 12:05 val.

bus video?

Anonimas2011 lapkričio 12 d., 19:36 val.

ilgai lauktos buvo

"Kauno Rami" šventė dar vieną pergalę (2012 kovo 21 d., trečiadienis, 23:10 val.)"Kauno Rami" iškovojo pergalę (2012 sausio 21 d., šeštadienis, 19:48 val.)"Kauno NTI-PN" nusileido "Greičio juostai" (2011 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)"Kauno Rami" išplėšė pergalę ir pateko į ketvirtfinalį (2012 balandžio 24 d., antradienis, 20:47 val.)"Kauno Rami" iškovojo pergalę minimalia persvara pirmose aštuntfinalio rungtynėse (2012 balandžio 18 d., trečiadienis, 23:14 val.)"Kauno Rami" tęsia pergalingą žygį "C" lygoje (2012 balandžio 05 d., ketvirtadienis, 00:22 val.)"Kauno Rami" iškovojo dar vieną lengvą pergalę (2012 kovo 18 d., sekmadienis, 21:38 val.)"Kauno RAMI" atkrintamąsias pradėjo pergale prieš "SLKALDK Akademiją" (2012 kovo 28 d., trečiadienis, 22:00 val.)"Kauno Rami" lengvai nugalėjo "Žalius Bananus" (2012 kovo 10 d., šeštadienis, 19:09 val.)"Kauno rami" iškovojo nelengvą pergalę išvykoje ir sugrįžo į pagrindinį "C" lygos turnyrą (2012 kovo 26 d., pirmadienis, 23:52 val.)