Kauno Advokatų kontora „Konsus“ vs Vilniaus „Visi kartu“ (81:101)Dipolio taurė 2018 » Atkrintamosios rungtynės, Didysis finalas
2018 gegužės 27 d., Sekmadienis, 13:30 val. @ Kausta, Naglio g. 4a, Kaunas, LT-52367

Vilniaus „Visi kartu“ Dipolio taurėje 2018 įveikė Kauno Advokatų kontorą „Konsus“

2018 gegužės 27 d., Sekmadienis, 14:50 val., peržiūros: 704

Gegužės 27 dieną Kaustos sporto salėje buvo sužaistos Dipolio taurės 2018 rungtynės tarp abiejų miestų B lygos čempionų – Vilniaus „Visi kartu“ ir Kauno Advokatų kontoros „Konsus“.

Vilniaus „Visi kartu“ rungtynes pradėjo labai aktyviai ir po kelių greitų atakų jau pirmavo 2:9. Bet Kauno Advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkai labai greitai išlygino rungtynių svarstykles, o pasibaigus pirmajam kėlinukui 22:24 priekyje buvo vilniečiai.

Antrojo kėlinuko pradžioje G.Giedraitis įsegė tris tritaškius, dar kelis pridėjo jo ekipos draugai ir Vilniaus „Visi kartu“ įgijo dviženklį pranašumą – 31:47. Šešiolikos taškų pranašumą svečiai išlaikė iki pat kėlinuko pabaigos, po kurios buvo priekyje 40:56.

Trečiąjį ketvirtį Kauno Advokatų kontora „Konsus“ pradėjo spurtu 9:0, kas leido priartėti iki varžovų 49:56. Antroji kėlinuko pusė vyko labai permainingai, tačiau kauniečiams arčiau varžovų priartėti nepavyko ir trečiasis ketvirtis baigėsi 62:69.

Ketvirtajame kėlinuke Vilniaus „Visi kartu“ krepšininkai vėl prapliupo tritaškiais, kurie leido įtvirtinti pergalę šios dienos rungtynėse. Galutinis susitikimo rezultatas 81:101 (22:24, 18:32, 22:13, 19:32).

Dienos rungtynės: „Sporto Manija“ ‒ Advokatų kontora „Konsus“ (2016 spalio 20 d., ketvirtadienis, 13:16 val.)Dienos rungtynės: „R2P Sport ‒ S/M“ ‒ Advokatų Kontora „Konsus“ (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 14:09 val.)Dienos rungtynės: „Grizliai“ ‒ „Advokatų Kontora Konsus“ (2016 vasario 18 d., ketvirtadienis, 13:40 val.)Dienos rungtynės: „Hidraulinės sistemos“ ‒ „Advokatų Kontora Konsus“ (2016 kovo 24 d., ketvirtadienis, 18:20 val.)Dienos rungtynės: Kauno Autobusai ‒ SK „Vertigo“ ‒ Advokatų kontora „Konsus" (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 15:30 val.)„Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės finalų anonsas (2016 gegužės 15 d., sekmadienis, 13:26 val.)Dienos rungtynės: "Advokatų kontora Konsus" - "Aurelinas" (2014 gruodžio 19 d., penktadienis, 14:34 val.)Dienos rungtynės: „Advokatų Kontora Konsus“ ‒ „Dumblas“ (2016 sausio 15 d., penktadienis, 16:07 val.)Kviečiame i kasmetinį "Dipolis 2010" krepšinio turnyrą!!! (Atnaujinta) (2010 gegužės 30 d., sekmadienis, 11:53 val.)„Dipolio“ turnyras 2018 ‒ Kaunas prieš Vilnių. Programa. (2018 gegužės 25 d., penktadienis, 14:10 val.)