ELTEL - NETWORKS vs VIJORA (69:77)Draugiškos rungtynės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 kovo 30 d., Penktadienis, 18:45 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

Draugiškose rungtynėse Vijora pranoko Eltel - Networks

2012 kovo 30 d., Penktadienis, 22:34 val., peržiūros: 2509

2012 kovo 30 dieną, atžalyno vidurinėje mokyloje draugiškose rungtynėse susitiko Eltel – Networks (šeimininkai) ir Vijora (svečiai). Rungtynes, tris kėlinius vykusias taškas į tašką, ketvirtame kėlinyje sugebėjo laimėti Vijora.

Rungtynės dvitaškiu pradėjo Vijora, o šeimininkai atsakė 7 taškais iš eilės. Kitos trys minutės priklausė jau Vijorai, kuri laimėjo atkarpą 7:0 ir vėl susigražino persvarą savo naudai. Du taškus pelnė Eltel, o tuomet atkarpa 10:0 spurtavo Vijora ir susikrovė dviženklę persvarą – 9:19. Keturis taškus pelnė šeimininkai, o tritaškiu atsakė Vijora ir skirtumas išliko nemažas. Kėlinį geriau užbaigė šeimininkai ir po pirmojo ketvirčio – 18:23 priekyje svečiai.

Antrąjį kėlinį jau daug labiau susikaupę pradėjo šeimininkai ir po pirmų trijų minučių rezultatas tapo lygus 27:27. Atkarpą 5:4 laimėjo Networks ir išsiveržė į priekį – 32:31. Vijora laimėjo atkarpą 9:2 ir skirtumas jau paaugo iki 34:40. Kėlinį dvitaškiu pabaigė Rolandas Rimkus.

Trečiąjį kėlinį atkarpa 7:5 pradėjo Eltel ir rezultatas – 43:45. Kitą penkių minučių atkarpą 10:4 laimėjo šeimininkai ir jau išsiveržė į priekį 53:49. Keturiais taškais atsakė Vijora, o kėlinį komandos pabaigė apsikeisdamos dvitaškiais ir po trijų ketvirčių – 55:55.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo šeimininkų tritaškiu, į kurį Vijora atsakė 7 taškais. Dvi baudas sumetė Eltel ir atsilikinėjo dviem taškais 60:62. Atkarpa 2:8 pralaimėjo šeimininkai ir rezultatu 62:70 jau priekyje Vijora. Šeimininkai laimėjo atkarpą 7:4 ir sušvelnino skirtumą – 69:74. Kėlinį užbaigė Vijora dar pelnydama tris taškus ir galutinis rungtynių rezultatas – 69:77.

Po rungtynių pralaimėjusių treneris teigė, kad tai buvo puikus pasiruošimas naujam sezonui ir pavasario taurės varžyboms, taip pat naujų žaidėjų išbandymas.

Rezultatyviausiai mugalėtojų gretose pasirodė –

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė –

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Ramsas2012 kovo 31 d., 08:13 val.

Ispildysim Linai tavo nora ir sutiksime su jumis suzaisti draugiskas. Iki

LinasJ2012 kovo 30 d., 22:50 val.

Asmeniškai man, patiko jūsų naujo žaidėjo pasirodymas. Jis nesivaiko galimybių statistiškai surinkti maksimalų įmanomą taškų skaičių, o žaidžia komandai kaip tuo metu reikia nukreipti kamuolį. Neturiu ką daugiau pasakyti, apart akivaizdaus atsakymo į iškilusį klausimą. Pridėjus Edmundą, labai norėčiau su jumis prieš sekantį sezoną sužaisti draugiškas varžybas

Draugiškose rungtynėse BC "JAZZ - Diremta" nugalėjo "U-17" Lietuvos rinktinę (2012 balandžio 01 d., sekmadienis, 23:45 val.)Dienos rungtynės: "Hidraulinės sistemos" - SK "Neveronys" (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 15:15 val.)Dienos rungtynės: "Voluktė" - "DNC - Sport Fairy" (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 13:33 val.)Dienos rungtynės: Lemora ‒ Remza (2022 lapkričio 22 d., antradienis, 18:01 val.)Dienos rungtynės: Birštono „Olimpas“ ‒ „Nebajeris“ (2017 vasario 24 d., penktadienis, 08:48 val.)Dienos rungtynės: Kelių Priežiūra vs Plastena (2022 gruodžio 14 d., trečiadienis, 12:44 val.)Dienos rungtynės: "Akademija" - BC "Straight" (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 14:24 val.)Dienos rungtynės: "Aurelinas" - "Grizliai" (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 13:47 val.)Dienos rungtynės: "Lituanica" - "Sporto Manija" (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 17:28 val.)Dienos rungtynės: „Akademija“ ‒ SK „Neveronys“ (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 15:47 val.)