Kauno krepšinio lyga vs Kottrans (86:85)EABL Kaunas Grand Prix 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 11 d., Šeštadienis, 16:00 val. @ Kausta, Naglio g. 4a, Kaunas, LT-52367

Kauno krepšinio lyga tik rungtynių pabaigoje įveikė Kottrans (86:85)

2017 lapkričio 11 d., Šeštadienis, 20:21 val., peržiūros: 437

Lapkričio 11 dieną „Kaustos“ sporto salėje įvyko „EABL Kaunas Grand Prix 2017“ pogrupio rungtynės, kuriose „Kauno krepšinio lyga“ rungtyniavo prieš „Kottrans“.

Pirmame kėlinyje „Kauno krepšinio lyga“ iškarto perėmė iniciatyvą į savo rankas ir kėlinio viduryje pirmavo (13:6), o sužaidus ir pilną kėlinuką rezultatas jau buvo (21:9) kauniečių naudai. Antrajame kėlinuke persvarą ir toliau savo rankosė laikė „Kauno krepšinio lyga“ ir sužaidus pusę rungtynių rezultatas švieslentėje rodė (45:37) kauniečių naudai. Rezultatas nesikeitė ir trečiajame kėlinuke po kurio komandas skyrė tie patys 8 taškai šeimininkų naudai. Ketvirtajame kėlinuke „Kottrans“ pavyko pasivyti varžovus, tačiau laiko šiek tiek pritrūko ir pergalę šventė „Kauno krepšinio lyga“ 86:85 (21:9, 24:28, 22:22, 19:26).

„Kauno krepšinio lygos“ treneris V. Kirilovas:

Pergalę išplešėme paskutinėmis sekundėmis, išvaistėme turėtą persvarą, žaidimas svyravo, prastai gynėmes prieš tolimus metimus, per daug eksperimentų buvo, bet gale atradome tą penketuką kuris ir išplešė pergalę

„Kauno krepšinio lyga“ trečiame kėlinyje palaužė BK „Anzāģe“ komandą (2017 lapkričio 11 d., šeštadienis, 17:42 val.)BK „Anzāģe“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Kottrans“ komandą (2017 lapkričio 11 d., šeštadienis, 17:34 val.)Lenkijos ekipų derbyje ‒ „Środowiskowa BasketLiga.pl“ ekipos pergalė „EABL Kaunas Grand Prix 2017“ Iššūkio taurės rungtynėse (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 19:08 val.)„EABL Kaunas Grand Prix 2017“ Didžiąją taurę išsivežė svečiai iš Ukrainos ‒ БК „Бродяги“ (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 15:40 val.)