Kottrans vs Środowiskowa BasketLiga.pl (63:78)EABL Kaunas Grand Prix 2017 » Atkrintamosios rungtynės, „Iššūkio“ finalas
2017 lapkričio 12 d., Sekmadienis, 10:00 val. @ Kausta, Naglio g. 4a, Kaunas, LT-52367

Lenkijos ekipų derbyje ‒ „Środowiskowa BasketLiga.pl“ ekipos pergalė „EABL Kaunas Grand Prix 2017“ Iššūkio taurės rungtynėse

2017 lapkričio 12 d., Sekmadienis, 19:08 val., peržiūros: 427

Lapkričio 12 dieną „Kaustos“ sporto salėje įvyko „EABL Kaunas Grand Prix 2017“ Iššūkio taurės rungtynės, kuriose susitiko dvi Lenkijos ekipos – „Kottrans“ ir „Środowiskowa BasketLiga.pl“.

Nuo pat rungtynių pradžios „Środowiskowa BasketLiga.pl“ ekipa įgijo pranašumą prieš vos šešiese žaidusius „Kottrans“ krepšininkus. Po pirmojo kėlinuko jie pirmavo 13:16. Antrajame ketvirtyje du M.Landmesser tritaškiai leido „Środowiskowa BasketLiga.pl komandai įgyti dviženklį pranašumą – 19:30. Turimą vienuolikos taškų persvarą jiems pavyko išlaikyti iki pat kėlinuko pabaigos – 28:39.

Trečiajame ketvirtyje „Środowiskowa BasketLiga.pl pabėgo dar toliau ir kėlinuko viduryje jau pirmavo 35:57. Visgi, ketvirtį „Kottrans“ pabaigė aštuoniais taškais be atsako ir priartėjo – 43:57. Visgi, ketvirtajame kėlinuke labai greitai „Środowiskowa BasketLiga.pl“ vėl įgijo dvidešimties taškų pranašumą. Rungtynių pabaigoje „Kottrans“ šiek tiek sušvelnino varžovų persvarą. Galutinis rungtynių rezultatas 63:78 (13:16, 15:23, 15:18, 20:21).

Naudingiausias „Środowiskowa BasketLiga.pl“ ekipos krepšininkas B.Dzierżyński taip kalbėjo po rungtynių: „pirmosios mūsų rungtynės buvo pačios blogiausios, kurias žaidėme. Mes pralaimėjome 24 taškais. Pirmą rungtynių pusę jau pralaimėjome didesniu nei dvidešimties taškų skirtumu, dėl to antrą rungtynių pusę varžovai atsipalaidavo. Bet tritaškius jie mėtė kaip pašėlę. Antrosios rungtynės buvo geresnės – prieš ukrainiečius, bet mes pralaimėjome vistiek. Šiandienos rungtynės buvo geros, bet oponentai buvo vos šešiese, todėl jiems buvo sunku šiame susitikime.“

„Środowiskowa BasketLiga.pl“ nepasipriešino БК «Бродяги» (72:87) (2017 lapkričio 11 d., šeštadienis, 20:33 val.)„Vilniaus krepšinio lyga“ užtikrintai įveikė „Środowiskowa BasketLiga.pl“ (2017 lapkričio 11 d., šeštadienis, 18:08 val.)BK „Anzāģe“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Kottrans“ komandą (2017 lapkričio 11 d., šeštadienis, 17:34 val.)Kauno krepšinio lyga tik rungtynių pabaigoje įveikė Kottrans (86:85) (2017 lapkričio 11 d., šeštadienis, 20:21 val.)