Środowiskowa BasketLiga.pl vs БК «Бродяги» (72:87)EABL Kaunas Grand Prix 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 11 d., Šeštadienis, 17:30 val. @ Kausta, Naglio g. 4a, Kaunas, LT-52367

„Środowiskowa BasketLiga.pl“ nepasipriešino БК «Бродяги» (72:87)

2017 lapkričio 11 d., Šeštadienis, 20:33 val., peržiūros: 460

Lapkričio 11 dieną „Kaustos“ sporto salėje įvyko „EABL Kaunas Grand Prix 2017“ pogrupio rungtynės, kuriose БК «Бродяги» rungtyniavo prieš „Środowiskowa BasketLiga.pl“

Rungtynes geriau pradėjo БК «Бродяги», bet kėlinio pabaigoje šeimininkų teisėmis žaidę „Środowiskowa BasketLiga.pl“ sugebėjo sumažinti atsilikimą iki vieno taško (20:21). Antrajame kėlinuke svečių komandos teisėmis žaidusi БК «Бродяги» pabėgo į priekį ir rezultatas po dviejų kėlinių švieslentėje rodė (35:45) svečių naudai. Trečiajame kėlinuke БК «Бродяги» dar labiau padidino persvarą ir nuaidėjus trečio kėlinio sirenai pabėgo nuo svečių rezultatu (52:69). Ketvirtajame kėlinuke liko tik formalumai ir БК «Бродяги» iškovojo nesunkią pergalę rezultatu 72:87 (20:21, 15:24, 17:24, 20:18).

БК «Бродяги» komandos žaidėjas О.Рихлюк:

Turėjome daugiau patirties nei priešininkai, todėl tai ir buvo didžiausias faktorius kodėl šiandien iškovojome pergalę.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„Vilniaus krepšinio lyga“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti БК «Бродяги» pranašumą (2017 lapkričio 11 d., šeštadienis, 17:54 val.)„EABL Kaunas Grand Prix 2017“ Didžiąją taurę išsivežė svečiai iš Ukrainos ‒ БК „Бродяги“ (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 15:40 val.)Lenkijos ekipų derbyje ‒ „Środowiskowa BasketLiga.pl“ ekipos pergalė „EABL Kaunas Grand Prix 2017“ Iššūkio taurės rungtynėse (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 19:08 val.)„Vilniaus krepšinio lyga“ užtikrintai įveikė „Środowiskowa BasketLiga.pl“ (2017 lapkričio 11 d., šeštadienis, 18:08 val.)