Šilainiai & Noriuauto.lt vs KG Group – Paskoliukas (90:130)Elito lyga, „TopSport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 sausio 20 d., Antradienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„KG Group ‒ Paskoliukas“ ir toliau žengia be kluptelėjimų „Elito“ lygoje

2015 sausio 20 d., Antradienis, 22:32 val., peržiūros: 1492

Antradienį, sausio 20 dieną, A.Sabonio KC įvyko "Elito" lygos, "Top Sport" pirmenybių rungtynės, tarp vietos "Šilainių & Noriuauto.lt" ir svečių "KG Group – Paskoliuko" ekipų. Jau nuo pat susitikimo pradžios į priekį išsiveržę svečių krepšininkai visų rungtynių metu žaidė itin rezultatyviai, bet vos penkiese susirinkę aikštės šeimininkai taip pat neatsiliko rezultatyvumu, nors priešininkams toli gražu neprilygo. 90:130 (14:31, 20:32, 29:23, 27:44).

Rungtynės prasidėjo svečių ekipos spurtu 0:12, o pirmuosius taškus aikštės šeimininkai pelnė tik praėjus beveik porai minučių nuo susitikimo pradžios. Kiek vėliau "Šilainiai & Noriuauto.lt" buvo sumažinę savo atsilikimą iki vienženklio, tačiau įspūdingai puolime žaidę svečių ekipos krepšininkai sugebėjo be didesnių pastangų susikrauti solidų pranašumą ir pirmą kėlinuką laimėti septyniolikos taškų skirtumu. 14:31.

Antrojo ketvirčio pradžioje kiek geriau pasirodė šeimininkų žaidėjai, tačiau ilgai netrukus ir vėl įsijungė "KG Group - Paksoliuko" puolimo mašina, kuri, po sėkmingo spurto, susigrąžino turėtą pranašumą. Kiek vėliau žaidimas šiek tiek išsilygino, tačiau lygų žaidimą nutraukė du tolimi svečių metimai iš eilės, bei spurtas antrojo kėlinuko pabaigoje, kurių dėka skirtumas tarp komandų prieš ilgąją pertrauką siekė 29-is taškus. 34:63.

Po ilgosios pertraukos vos penkiese susirinkusių aikštės šeimininkų puolimas kiek pagerėjo. Nors pačioje trečiojo kėlinuko pradžioje sėkmingiau rungtyniavo "KG Group - Paksoliukas", tačiau vėliau kelias itin rezultatyvias atkarpas sužaidę "Šilainiai & Noriuauto.lt" sugebėjo šiek tiek sušvelninti atsilikimą. Tokį žaidimo tempą viso kėlinuko metu išlaikę šeimininkai sugebėjo šį ketvirtį laimėti, tačiau tai didelės įtakos rezultatui neturėjo. 63:86.

Paskutinė rungtynių dalis jau seniai buvo tapusi tik formalumu, tačiau nei viena, nei kita komanda nusileisti ar atsipalaiduoti nesiruošė. Jau pačioje ketvirto kėlinuko pradžioje spurtavę svečių krepšininkai dar labiau atitolo nuo priešininkų, tačiau ir šie neliko stovėti vietoje ir sužaidę gana rezultatyvią atkarpą neleido varžovams nutolti nepadoriu skirtumu. Vis tik, stebuklu neįvyko ir net 44-is taškus per šį kėlinuką įmetę "KG Group - Paksoliuko" žaidėjai šventė pergalę keturiasdešimties taškų skirtumu. 90:130.