Vilniaus kolegija vs UNITED & Radijas Tau (116:90)Elito lyga, „TopSport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 vasario 16 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Vilniaus kolegija, Verslo vadybos fakultetas, Didlaukio g. 49, Vilnius, LT-08303

Vilniaus kolegija be didesnio vargo pranoko „UNITED & Radijas Tau“ ekipą

2015 vasario 17 d., Antradienis, 11:32 val., peržiūros: 946

„NESE Casino – Vilniaus krepšinio lygos“ Elito divizione šventinį pirmadienį „Vilniaus Kolegija“ namuose susitiko prieš penkis Kauno „UNITED & Radijas Tau“ atstovus. „Vilniaus Kolegija“ nepasigailėjo svečių bei įveikė juos rezultatu 116:90.

G. Jevstignejevo tolimas metimas mačo pradžioje išvedė svečius į priekį 5:2, tačiau po kelių tuščių atakų tuo pačiu atsakė ir L.Kirlys. „UNITED & Radijas Tau“ savo sėkmę bandė nuo tritaškio linijos, tačiau metimai skriejo pro šalį. Tuo tarpu „Vilniaus Kolegija“ po truputį persvarą didino. S. Januškio tritaškis padidino šeimininkų atotrūkį iki dviženklio (22:12). Tiesa, kėlinio pabaigoje svečiai, pakeitę taktiką, turėtą deficitą sumažino iki minimalaus, o paskutinę kėlinio sekundę tolimą metimą smeigęs L.Lukošenkinas rezultatą persvėrė. Po pirmųjų dešimties žaidimo minučių – 26:28.

Įsiveržę į priekį kauniečiai persvarą ne tik išsaugojo, bet ir sparčiai didino. Tiesa, ja „UNITED & Radijas Tau“ džiaugėsi neilgai – susiėmę „Vilniaus Kolegijos“ atstovai ir vėl persvėrė rungtynių rezultatą, o du taiklūs A. Juočepio baudos metimai padidino šeimininkų persvarą iki dviženklės (51:41). Likus kiek daugiau nei minutei iki kėlinio pabaigos technine pražanga buvo nubaustas A.Gedminas. Prieš didžiąją pertrauką – 56:44.

D. Stonkaus penki taškai iš eilės dar labiau padidino „Vilniaus Kolegijos“ persvarą. Pažymėtina, jog šiame ketvirtyje tris iš eilės tolimus metimus šeimininkams smeigė vienas ekipos lyderių L.Kirlys. Be keitimų rungtyniavusių kauniečių jėgos seko, o deficitas augo itin sparčiai. „UNITED & Radijas Tau“ žaidėjai atrodė šventiškai nusiteikę bei dėl šio deficito per daug nesunerimę. Tiesa, kėlinio pabaigoje puikiai sužaidė A.Gedminas, pelnęs dešimt taškų iš eilės. Po trijų kėlinių – 82:65.

Ketvirtąjį kėlinį tolimu metimu pradėjo P.Leščinskas. Tuo pačiu atsakė ir A.Urbonavičius. Vis tik Kauno ekipai, negausiai susirinkusiai į rungtynes, pakeisti mačo eigos dar kartą nepavyko. Pažymėtina, jog šiame ketvirtyje kauniečiai užsidirbo net dvi technines pražangas – po vieną G.Jevstignejevas ir M.Lebedys. „Vilniaus Kolegija“ rezultatu 116:90 įveikė „UNITED & Radijas Tau“.

Stanislovas Radziulis, „Vilniaus Kolegija“:

Vasario 16-kta, šventinės rungtynės ir tiek... Mačas buvo tarsi draugiškas. Mūsų susirinko pakankamai daug. Sakote, esame disciplinuota ekipa? Turime daugiau nei dvylika žaidėjų, kurie lanko treniruotes ir, žinoma, nori žaisti, nori patekti į sudėtį.

Kalbant apie Kauno ekipą, manau, kad ji nepateks į finalį ketvertą, ir dėl to žaidžia šiek tiek nuleidusi galvą. Žaidžia, kad žaistų, pabaigtų reguliarųjį sezoną. Žinoma, smagu, jog jie tokios rimtos šventės proga atvažiavo sužaisti šių rungtynių.

Marius Lebedys, „UNITED & Radijas Tau“:

Priešininkai geri, šiandien atrodė geriau už mus, labai puikiai pataikė. Žinoma, patys pralaimėjome rungtynes, neapsigynėme. Be to, žaidėme keturi prieš penkis, nes aš į aikštelę išbėgu kartą per sezoną. Jautėsi nepagarba iš priešininkų atsarginio suolelio – komandos nariai juokėsi iš žaidėjo, kuris nemoka žaisti. Žinoma, tai komandos reikalas, bet tai yra nepagarba. Atvažiavome, sužaidėme, kad nebūtų 0:20. Galėjome nevažiuoti... Taip pat noriu paminėti, jog teisėjai šiandien gerai atliko savo darbą.

Ar skaudus pralaimėjimas? Ne, nekreipiame į juos dėmesio. Ateis atkrintamosios ir tada komandos parodys tikruosius savo veidus. Sunku surinkti žaidėjus, ypatingai per laisvą dieną. Mūsų daug nėra, tačiau būdami pilnos sudėties, manau, pakovotume tikrai geriau. Keturi prieš penkis žaisti sunku, be to, aš pats nesu krepšininkas, tad varžovams dėl to lengviau.

Parengė: Vilniaus krepšinio lyga
Jurgita Grigalaitytė

„Vilniaus kolegija“ pirmose ketvirtfinalio rungtynėse nusileido „United & Radijas TAU” komandai (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 22:39 val.)„Vilniaus Kolegija“ neturėjo didesnio vargo su „Šilainiais & Noriuauto.lt" (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:47 val.)53 taškai per kėlinį atnešė pergalę „UNITED & Radijas Tau“ (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 17:23 val.)Elito lygoje „UNITED & Radijas Tau“ iškovojo kelialapį į pusfinalį (2015 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 00:14 val.)„Tegra“ po atkaklios mačo pradžios įveikė „United & Radijas TAU“ ekipą (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 23:21 val.)„Vilniaus Kolegija“ po permainingos kovos palaužė „Tegrą“ (2014 gruodžio 04 d., ketvirtadienis, 23:51 val.)„Vilniaus Kolegija“ namuose nepasigailėjo negausiai susirinkusios „Šilainiai & Noriuauto.lt“ ekipos (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 23:07 val.)„Vilniaus kolegija“ nesulaukė pasirpeišinimo iš „Jaunalietuvių – R2P Sport“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 16:04 val.)Vilniaus kolegija nugalėjo Jaunalietuvių - R2P Sport komandą (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 23:00 val.)Nervingoje kovoje „Pazintysxxx.com“ rezultatu 90:94 nusileido „United & Radijas Tau“ komandai (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 22:23 val.)