PazintysXXX.com vs Vilniaus kolegija (79:62)Elito lyga, „TopSport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 14 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija, Šilo g. 5a, Vilnius, LT-10322

„Pazintysxxx.com“ nesunkiai įveikė Vilniaus kolegiją

2014 gruodžio 14 d., Sekmadienis, 21:54 val., peržiūros: 936

Sekmadienio vakarą Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje į akistatą stojo „Pazintysxxx.com“ prieš „Vilniaus Kolegijos“ auklėtinius. Rezultatu 79:62 pergalę šventė aikštelės šeimininkai.

„Pazintysxxx.com“, vedama I. Juškevičiaus, kuris pelnė visus pirmuosius komandos taškus, mačo pradžioje atitrūko į priekį 7:2, o dar du E. Rastenio taškai privertė „Vilniaus Kolegijos“ trenerį S. Radziulį pakeisti aikštelėje esantį penketuką. Tiesa, ši rotacija norimo rezultato svečių komandai nedavė, o „Pazintysxxx.com“ vis tolo. Kėlinio antroje pusėje du tolimus metimus iš eilės smeigė M.Budzinauskas ir šeimininkų persvara tapo jau dviženklė. Šiuo vaizdu aikštelėje itin nepatenkintas „Vilniaus Kolegijos“ vairininkas suskubo prašyti minutinės pertraukėlės. Po jos dviem tolimais metimais atsakė S.Januškis, o L. Kirlio tritaškis prieš didžiąją pertrauką sumažino svečių deficitą iki 4-ių taškų (24:20). Po dešimties žaidimo minučių – 26:20.

Antrojo kėlinio pradžioje D. Kibildžio tritaškis pirmą kartą šiose rungtynėse rezultatą išlygino, o L. Kirlio dviejų taškų, išprovokuotos pražangos bei realizuoto baudos metimo dėka „Vilniaus Kolegija“ minimaliu skirtumu įsiveržė į priekį. Kėlinys vyko itin atkakliai, taškas į tašką. Į didžiąją pertrauką komandos išėjo esant rezultatui 41:37.

A.Juknevičiaus dvitaškis „Pazintysxxx.com“ pranašumą trečiojo kėlinio pradžioje padidino iki 6-ių taškų. „Vilniaus Kolegija“ šį vakarą rėmėsi tolimais metimais ir taip bandė kuo skubiau panaikinti deficitą, tačiau reikiamais momentais jie skriejo pro šalį, o „Pazintysxxx.com“ atsakydavo lengvais taškais (52:43). Po trisdešimties žaidimo minučių 58:46.

Įgavę dviženklę persvarą aikštelės šeimininkai jos iššvaistyti neketino. „Vilniaus Kolegija“ bandė kibti į atlapus, tačiau fiziškai stipresni bei daugiau patirties turintys „Pazintysxxx.com“ ekipos atstovai šį kartą buvo stipresni. „Pazintysxxx.com“ pergalę prieš „Vilniaus Kolegiją“ iškovojo rezultatu 79:62.

Deividas Aukštuolis, „Pazintysxxx.com“:

Rungtynės buvo pakankamai lengvos, visą jų laiką kontroliavome situaciją. Buvo labai daug sunkių taktinių sprendimų, kadangi mūsų treneris labai kovojo prieš jų trenerį keitimais. Jie išleidžia vieną žaidėją, ir mes darome keitimą (juokiasi, – aut. past.). Kalbant rimtai, dvi rungtynės – dvi pergalės šioje lygoje. Galvojame, kad tai reikia išlaikyti ir toliau bei siekti pirmos vietos.

„Vilniaus Kolegija“ – gera, greitai bėganti komanda, kibiai ginasi, šoka dėl kamuolių. Antroje pusėje sunkiai tvarkėmės, neatsitvėrėme žmonių. Jie nurinko mums nuo galvų kamuolius, nors ūgiu ir nusileidžia. Matosi, jog kovoja noriai. Pats esu žaidęs už „Vilniaus Kolegiją“, tai nuo to laiko, man atrodo, noro pas visus tikrai padaugėjo. Mes norėdavome, tačiau neturėjome tokios energijos. Arba dabar, kai aš jau sulėtėjau, taip atrodo. Gal ir aš toks buvau, nežinau (juokiasi, – aut. past.).

Stanislovas Radziulis, „Vilniaus Kolegijos“ treneris:

Pralaimėjome žvaigždžių komandai, jų žaidėjai yra patyrę, aukštos klasės, jau, galima sakyti, ir amžiuje, tad situacija moka gerai pasinaudoti. Mūsų galvos karštos, o jie, suaugę žmonės, mąsto kitaip. Kovojome, bet jaunimas šiandien sugalvojo dar prieš tai pasižaisti. Keli žaidėjai rungtyniavo prieš tai kitur, tai ko norėt... Nenoriu vardinti vardais, tačiau tikrai aikštelėje jie atrodė kaip meškinai.

„Pazintysxxx.com“ jeigu rinkdavosi po 5-6, tai šiandien susirinko kaip reikalas. Matyt, įvertino mus. Jie turi gerų žaidėjų visose pozicijose, po krepšiais dominuoja jų aukštaūgiai, abu įžaidėjai – taip pat geri. Sunku kovoti prieš juos, kadangi visi žaidėjai, kaip ir minėjau, yra aukštos klasės.

PazintysXXX.com: Ignas Juškevičius – 25 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.), Evaldas Rastenis – 19 tšk., Mindaugas Budzinauskas – 13 tšk.

Vilniaus kolegija: Laurynas Kirlys – 15 tšk., Paulius Leščinskas – 14 tšk., Simonas Januškis – 13 tšk. (15 atk. kam.)

Įdomūs faktai:

Didžiausia turėta persvara: „Pazintysxxx.com“ 17, „Vilniaus Kolegija“ 3.
Didžiausias spurtas: „Pazintysxxx.com“ 10:0 (46:37), „Vinliaus Kolegija“ 7:0 (22:15).
Pirmaujanti komanda keitėsi 6 kartus, rezultatas buvo lygus 4 kartus.

Parengė: Vilniaus krepšinio lyga

„Pazintysxxx.com“ įveikė Vilniaus kolegiją (2015 sausio 30 d., penktadienis, 09:59 val.)„KG Group ‒ Paskoliukas“ nesunkiai susitvarkė su „Vilniaus kolegija“ (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 23:29 val.)„PazintysXXX.com“ užmėtė varžovus tolimais metimais (2015 vasario 16 d., pirmadienis, 23:10 val.)„Pazintysxxx.com“ antrą kartą nugalėjo „Tegros“ ekipą bei pateko į finalą (2015 balandžio 20 d., pirmadienis, 23:03 val.)„Tegra“ namuose rezultatu 89:84 po permainingos kovos palaužė „Vilniaus kolegiją“ (2015 vasario 26 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)„Pazintysxxx.com“ nesvetingai priėmė svečius iš Kauno ‒ „Šilainiai & Noriuauto.Lt“ komandą (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 21:42 val.)„PazintysXXX.com“ pirmąjį pralaimėjimą privertė patirti „KG Group – Paskoliukas“ (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 22:57 val.)„PazintysXXX.com“ 85:76 įrodė savo pranašumą prieš „Tegros“ ekipą (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 08:26 val.)„PazintysXXX.com“ nesvetingai sutiko „Jaunalietuviai – R2P Sport“ ekipą (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 22:08 val.)Nervingoje kovoje „Pazintysxxx.com“ rezultatu 90:94 nusileido „United & Radijas Tau“ komandai (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 22:23 val.)