Kauno švara vs GZP (77:76)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 gruodžio 08 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Įtemtose rungtynėse: „Kauno švara“ pergalė prieš „GZP“

2022 gruodžio 08 d., Ketvirtadienis, 23:22 val., peržiūros: 494

Vėlų ketvirtadienio vakarą Kauno švaros sporto salėje įvyko I lygos rungtynės tarp šeimininkų- „Kauno švara“ bei svečių- „GZP“.

Pirmoje rungtynių pusėje komandos žaidė rezultatyviai. Tiek „GZP“, tiek „Kauno švara“ gerai realizavo taškus "Iš žaidimo". To pasakoje, rezultatas po pirmųjų 20 minučių išliko lygus: 42:42.

Antrojoje rungtynių pusėje komandos taip pat žaidė taškas į tašką, niekas nenorėjo pasiduoti, todėl likus žaisti 14 sekundžių iki rungtynių pabaigos skirtumas tarp komandų buvo minimalus: 74:76. Po minutės pertraukėlės greitas J. Draudvilos tritaškis persvėrė rezultatą į šeimininkų pusę. „GZP“ dar turėjo paskutinę progą laimėti rungtynės, tačiau paskutinis T. Šoriaus metimas buvo netaiklus.

Galutinis rungtynių rezultatas:77:76 (19:21, 23:21, 12:18, 23:16)

15 taškų

I lygoje: užtikrinta Kauno „Švara“ pergalė prieš „GZP“ (2022 gruodžio 18 d., sekmadienis, 22:02 val.)I lygoje: užtikrinta „7bet x Reunion“ pergalė prieš „GZP“ (2022 gruodžio 04 d., sekmadienis, 19:06 val.)I lygoje: užtikrinta Kauno „Švara“ pergalė prieš LSU (2023 kovo 28 d., antradienis, 21:44 val.)Lemtingas J.Tumpos metimas išplėšė „Kauno švarai“ pergalę. (2022 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 23:56 val.)„Kauno švara“ turėjo kiek pavargti, kad iškovotų pergalę prieš „LSU“ (2023 vasario 06 d., pirmadienis, 18:36 val.)„Kautech“ I lygos pusfinalį pradėjo pergale prieš „GZP“ (2023 balandžio 17 d., pirmadienis, 22:14 val.)„GZP“ neatsilaikė prieš „Kautech“ (2023 vasario 19 d., sekmadienis, 23:11 val.)„Kauno švara“ iškovojo lengvą pergalę (2023 sausio 19 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)Sėkmingai rungtynes pradėję „R2P Sport“ visgi pralaimėjo „Kauno švara“ ekipai (2022 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)„GZP“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „R2P Sport“ (2022 lapkričio 09 d., trečiadienis, 21:42 val.)