Kauno švara vs 7bet x Reunion (76:75)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 lapkričio 17 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Lemtingas J.Tumpos metimas išplėšė „Kauno švarai“ pergalę.

2022 lapkričio 17 d., Ketvirtadienis, 23:56 val., peržiūros: 834

Lapkričio 17 dieną Kauno Švaros krepšinio salėje susitiko "Kauno švara" bei "7bet x Reunion" komandos

Rungtynes geriau pradėjo salės šeimininkai "Kauno švara", pirmieji pelnydami taškus, tačiau taiklūs "7bet x Reunion" tritaškiai leido jiems užbaigti kėlinį trijų taškų persvara.

Antrojo kėlinio metu svečiams pavyko pasiekti devynių taškų atotrūkį, o tai nelabai patiko "Kauno švaros" komandai ir kėlinio pabaigoje šį skirtumą sumažino iki keturių taškų.

Po ilgosios pertraukos, "Kauno švara" kaip mat pasistengė ir per trečiąjį kėlinį pelnė 28 taškus, kurie leido jiems išsiveržti į priekį šešių taškų skirtumu.

Natūralu, ketvirtasis kėlinys tapo pats įtempčiausias, nes abi komandos turėjo potencialo laimėti rungtynes. Likus trijoms minutėms iki rungtynių pabaigos, rezultatas buvo lygus 72:72. Užvirė arši kova. Taškas į tašką komandos pelnė taškus svyruodamos vos vieno taško persvara. Visgi lemtingas "Kauno švaros" žaidėjo Nr. 15, J.Tumpa dvitaškis, likus vos 4 sekundėms iki rungtynių pabaigos išplėšė namų komandai pergalę. Rezultatu 76:75 (16:19, 16:17, 28:18, 16:21)

Šiose rungtynėse absoliučiai kiekvienas abiejų komandų žaidėjas pelnė taškus, tačiau labiausiai pasižymėjo "7bet x Reunion" komandos žaidėjas Nr. 72 M.Masiliūnas, kurio taiklūs tritaškiai komandai pelnė 33 taškus. Taip pat puikiai pasirodė ir žaidėjas Nr. 50 D.Šemeklis, kuris surinko 15 taškų, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei išprovokavo 6 pražangas.

Taip pat puikiai pasirodė ir "Kauno švara" žaidėjas Nr. 1 V.Gadliauskas, kuris savo komandai pelnė 17 taškų bei išprovokavo 5 pražangas. Ir žinoma, žaidėjas Nr. 15 J.Tumpa, kuris ne tik paskutinę akimirką iškovojo savo komandai pergalę pelnydamas lemiamą dvitaškį, bet ir bendroje sumoje pelnė 16 taškų.

Įtemtose rungtynėse: „Kauno švara“ pergalė prieš „GZP“ (2022 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)„Kauno švara“ iškovojo lengvą pergalę (2023 sausio 19 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)Sėkmingai rungtynes pradėję „R2P Sport“ visgi pralaimėjo „Kauno švara“ ekipai (2022 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Kautech“ įveikė „Kauno švarą“ (2023 kovo 23 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)I lygoje: užtikrinta Kauno „Švara“ pergalė prieš LSU (2023 kovo 28 d., antradienis, 21:44 val.)„LSU“ nepasipriešino „Kauno švaros“ ekipai (2023 sausio 12 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)I lygoje: užtikrinta Kauno „Švara“ pergalė prieš „GZP“ (2022 gruodžio 18 d., sekmadienis, 22:02 val.)„Kautech“ privertė „Kauno švara“ ekipą patirti pirmą pralaimėjimą (2023 sausio 29 d., sekmadienis, 21:46 val.)„Kauno švara“ turėjo kiek pavargti, kad iškovotų pergalę prieš „LSU“ (2023 vasario 06 d., pirmadienis, 18:36 val.)Atkaklioje dvikovoje „Kautech“ palaužė „Kauno švaros“ krepšininkus (2023 vasario 02 d., ketvirtadienis, 23:07 val.)