Kautech vs Kauno švara (106:102)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 vasario 11 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Visas rungtynes atsilikinėję „Kautech“ paskutinėmis minutėmis palaužė „Kauno švara“ ekipą

2024 vasario 11 d., Sekmadienis, 21:03 val., peržiūros: 181

Vasario 11 d., sekmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos I lygos rungtynės tarp „Kautech“ (7-2) ir „Kauno švara“ (8-1) ekipų.

Rungtynes „Kauno švara“ pradėjo trimis tolimais metimais ir iškart išsiveržė į priekį 5:13. Vėliau dar po dviejų tritaškių svečiai tolo ir dviženkliu pranašumu, bet A. Žilinsko metimai artino „Kautech“ iki 24:30.

Antrajame kėlinyje po M. Gailiūno tritaškio „Kautech“ švelnino savo deficitą iki trijų taškų, tačiau B. Ilevičiaus rezultatyvus žaidimas vėl atstatė dviženklį pranašumą „Kauno švara“ ekipai. Įpusėjus susitikimui 46:56.

Trečiajame kėlinuke svečiai labai greitai susirinko keturias pražangas, o tuo naudojęsi ir baudas tiksliai metę šeimininkai lygino rezultatą 72:72. Visgi, J.Tumpa dviem tritaškiais vėl leido „Kauno švara“ ekipai pirmauti. Po trijų kėlinių 76:80.

Ketvirtame kėlinyje po B. Ilevičiaus metimų skirtumas vėl tapo dviženklis – 79:90. Bet į tai „Kautech“ atsakė spurtu 9:0 ir tirpdė deficitą iki dviejų taškų 88:90. Visgi, „Kauno švara“ sumetė aštuonis taškus be atsako ir vėl tolo iki 88:98. Bet „Kautech“ nepasidavė ir po eilės A. Žilinsko metimų persvėrė rezultatą 99:98. Po B. Ilevičiaus baudų metimų vėl vienu tašku pirmavo „Kauno švara“, bet „Kautech“ rungtynes uždarė I. Krukonio ir D. Gudeliausko tritaškiais metimais. Galutinis susitikimo rezultatas 106:102 (24:30, 22:26, 30:24, 30:22).

Gabrielius Kreimeris

Rungtynių pabaigoje „Kautech“ pirmą pralaimėjimą įrašė „Kauno švarai“ (2023 gruodžio 12 d., antradienis, 20:31 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno švara“ įveikė „Reunion“ ekipą (2024 balandžio 09 d., antradienis, 22:26 val.)Ketvirtame kėlinyje sugriuvę „Kautech“ nusileido „Reunion“ ekipai (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 20:11 val.)Bilietą į finalą iškovojo „Reunion“, kurie po trilerio su pratęsimu palaužė „Kauno švarą“ (2024 balandžio 23 d., antradienis, 22:33 val.)„GZP“ per keturias minutes atlošė 17 taškų deficitą ir paskutinėmis sekundėmis įveikė „Kautech“ (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 22:16 val.)Po krepšiais dominavęs „Kautech“ nesunkiai įveikė KM „Žalgiris“ 2 ekipą (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 20:18 val.)Dramatiškose ir rezultatyviose rungtynėse pergalę šventė „GZP“ prieš „Kauno švarą“ (2024 vasario 20 d., antradienis, 23:42 val.)A. Gedminas sumetė 9 tritaškius, o „Kautech“ įveikė „Lietuvos sporto universitetas“ ekipą (2024 sausio 28 d., sekmadienis, 20:15 val.)„Kautech“ nesunkiai palaužė „Lietuvos sporto universiteto“ žaidėjus (2024 kovo 07 d., ketvirtadienis, 00:53 val.)„Lietuvos sporto universitetas“ ketvirtame kėlinyje surengė šturmą, tačiau nusileido „Kauno švara“ ekipai (2023 gruodžio 05 d., antradienis, 20:46 val.)