KM „Žalgiris“ vs Reunion (71:94)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 sausio 25 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Solidus antrasis kėlinys atnešė „Reunion“ ekipai pergalę prieš KM „Žalgiris“

2024 sausio 25 d., Ketvirtadienis, 21:32 val., peržiūros: 209

Sausio 25 d., ketvirtadienį, KM „Žalgiris“ sporto salėje buvo sužaistos I lygos rungtynės tarp KM „Žalgiris“ (2-6) ir „Reunion“ (6-1) ekipų.

Rungtynių pradžioje „Reunion“ iškart tolo dviženkliu pranašumu 4:15. Nors po V. Grikšo penkių taškų skirtumas iškart tirpo iki šešių, tačiau M. Masiliūno metimai vėl atstatė dviženklį pranašumą svečiams. Po pirmo kėlinio 17:28.

Antrasis kėlinukas prasidėjo „Reunion“ ekipos spurtu 0:10, po kurio rezultatas jau tapo 17:38. Šiame kėlinyje jaunieji žalgiriečiai labai sunkiai rinko taškus, o tuo naudojęsi svečiai tolo ir įpusėjus susitikimui jau buvo nutolę 26:59.

Trečiasis kėlinys puikiai prasidėjo KM „Žalgiris“ ekipai, T.Bieliauskas pataikė du tolimus metimus ir sužaidus tris minutes šeimininkai artėjo iki 42:64. Šiame kėlinyje „Reunion“ prametė visus mestus 13 tolimų metimų, o pasibaigus jam rezultatas buvo 74:53.

Ketvirtame kėlinyje svečiai išlaikė susikrautą pranašumą ir ramiai užbaigė rungtynes. Galutinis susitikimo rezultatas 71:94 (17:28, 9:31, 27:15, 18:20).

Taurantas Tamošiūnas

„Kautech“ pasiekė nesunkią pergalę prieš KM „Žalgiris“ (2023 lapkričio 19 d., sekmadienis, 20:05 val.)Puikiai pirmoje rungtynių pusėje atrodęs „Reunion“ nepaliko vilčių KM „Žalgiris ‒ 2“ ekipai (2023 gruodžio 19 d., antradienis, 21:30 val.)„Reunion“ ketvirtame kėlinyje iškovojo pergalę prieš „Kauno švarą“ (2024 kovo 14 d., ketvirtadienis, 20:18 val.)Antroje rungtynių pusėje „GZP“ įrodė pranašumą prieš KM „Žalgiris“ ekipą (2024 vasario 22 d., ketvirtadienis, 21:35 val.)„Reunion“ po pratęsimo palaužė KM „Žalgirį“ (2023 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)„Reunion“ lengvai įveikė „Žalgiris“ ‒ 2 komandą (2024 vasario 06 d., antradienis, 21:18 val.)„GZP“ iškovojo pirmą pergalę nesunkiai įveikę KM „Žalgirį“ (2023 lapkričio 16 d., ketvirtadienis, 21:44 val.)Po atkaklios kovos „Lietuvos sporto universitetas“ įveikė KM „Žalgiris“ ekipą (2024 vasario 01 d., ketvirtadienis, 21:45 val.)Bilietą į finalą iškovojo „Reunion“, kurie po trilerio su pratęsimu palaužė „Kauno švarą“ (2024 balandžio 23 d., antradienis, 22:33 val.)Ketvirtame kėlinyje sugriuvę „Kautech“ nusileido „Reunion“ ekipai (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 20:11 val.)