Lietuvos sporto universitetas 2 vs Lietuvos sporto universitetas (63:98)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 vasario 14 d., Trečiadienis, 21:30 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

Su trigubu dubliu flirtavęs E.Makskvytis padėjo LSU-1 lengvai susitvarkyti su LSU-2

2024 vasario 15 d., Ketvirtadienis, 00:34 val., peržiūros: 84

Vasario 14 dieną, trečiadienio vakarą 1 lygos rungtynėse įvyko derbis tarp Lietuvos sporto universiteto komandų. Rungtynes be didesnio vargo LSU-1 komanda susitvarkė su LSU-2 rezultatu 63:98 (10:31, 26:21, 13:28, 14:18)

Nuo pat rungtynių pradžios galingai startavę LSU-1 krepšininkai uždavė gerą toną rungtynėms nedavė varžovams lengvai jaustis nei gynyboje nei puolime. Laisvas ir akiai patrauklus puolimas džiugino gausiai susirinkusius LSU fanus ir leido mėgautis pastarūjų žaidimu.

Rokas Dailidavičius

Trigubą dublį surinkusio J. Mačiulio vedama „Reunion“ išvargo pergalę prieš LSU studentus. (2023 lapkričio 29 d., trečiadienis, 23:18 val.)„Lietuvos sporto universitetas“ ketvirtame kėlinyje surengė šturmą, tačiau nusileido „Kauno švara“ ekipai (2023 gruodžio 05 d., antradienis, 20:46 val.)KM „Žalgiris“ 2 po pratęsimo palaužė „Lietuvos sporto universitetas“ ekipą (2024 sausio 17 d., trečiadienis, 23:07 val.)„Kauno švara“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Lietuvos sporto universitetas 2“ ekipa (2024 vasario 06 d., antradienis, 20:20 val.)Pirmąją pergalę I lygoje iškovojo LSU 2 studentai. (2024 vasario 07 d., trečiadienis, 23:00 val.)I lygoje: KM „Žalgiris“ 2 po pratęsimo dramatiškai įveikė Lietuvos sporto universitetas 2 (2024 kovo 05 d., antradienis, 23:39 val.)A. Gedminas sumetė 11 tritaškių, o „Kautech“ paliko „Lietuvos sporto universitetas 2“ ekipą be pergalių (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:18 val.)„Kautech“ įrašė devintąjį iš eilės pralaimėjimą LSU-2 studentams. (2024 sausio 24 d., trečiadienis, 22:34 val.)A. Dabožinskas pataikė 7/8 tritaškius ir atvedė „Kauno švara“ ekipą į pergalę prieš „Lietuvos sporto universitetas 2“ (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 20:31 val.)Emocingoje kovoje pergalę pasiekė KM „Žalgiris“ 2 (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 22:29 val.)