KM „Žalgiris“ 2 vs Lietuvos sporto universitetas (70:61)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 07 d., Antradienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Emocingoje kovoje pergalę pasiekė KM „Žalgiris“ 2

2023 lapkričio 07 d., Antradienis, 22:29 val., peržiūros: 174

Lapkričio 7 dieną, 20:15 val., Žalgirio krepšinio mokyklos sporto salėje, susitiko "I" lygos komandos KM „Žalgiris“ 2 (šeimininkai) ir "Lietuvos sporto universitetas" (svečiai). Rungtynių pradžioje įgytą pranašumą šeimininkai iššvaistė, bet emocingai ir užtikrintai užbaigę rungtynes pasiekė pergalę rezultatu 70:61 (21:11, 11:25, 17:13, 21:12).

Rungtynes geriau pradėjo KM „Žalgiris“ 2 krepšininkai, kurie pirmojo kėlinuko metu sugebėjo susikurti dviženklį pranašumą. Tačiau viskas pasikeitė antrame ketvirtyje, kuomet svečiai pusę kėlinio laikė sukaustę varžovų puolimą ir sugražino intrigą. Ilgoji pertrauka prasidėjo "Lietuvos sporto universitetui" pirmaujant rezultatu 32:36.

Antroje rungtynių dalyje žaidimas vyko taškas į tašką. Buvo daug pražangų, daug emocijų. Vis tik svarbiausiu metu KM „Žalgiris“ 2 sužaidė puikią atkarpą, ne vieną kartą pelnė taškus su pražanga ir taip pasiekė solidų pranašumą, kuris leido pasiekti pergalę rezultatu 70:61.

7 rezult. perd.

Po atkaklios kovos „Lietuvos sporto universitetas“ įveikė KM „Žalgiris“ ekipą (2024 vasario 01 d., ketvirtadienis, 21:45 val.)Ketvirtfinalį „Kauno švara“ pradėjo pergale prieš KM „Žalgirį“ 2 (2024 kovo 25 d., pirmadienis, 21:35 val.)Po krepšiais dominavęs „Kautech“ nesunkiai įveikė KM „Žalgiris“ 2 ekipą (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 20:18 val.)„GZP“ antroje rungtynių pusėje įrašė pirmą pralaimėjimą KM „Žalgirį“ 2 komandai (2023 lapkričio 21 d., antradienis, 21:32 val.)KM „Žalgiris“ iššvaistė didelę persvarą, tačiau įveikė KM „Žalgiris“ 2 ekipą (2024 vasario 13 d., antradienis, 21:48 val.)„Reunion“ lengvai įveikė „Žalgiris“ ‒ 2 komandą (2024 vasario 06 d., antradienis, 21:18 val.)„GZP“ palaužė jaunuosius KM „Žalgiris“ 2 žaidėjus (2023 gruodžio 05 d., antradienis, 22:54 val.)I lygoje: dramatiška KM „Žalgiris“ 2 pergalė prieš „Kautech“ (2024 vasario 20 d., antradienis, 22:33 val.)Puikiai pirmoje rungtynių pusėje atrodęs „Reunion“ nepaliko vilčių KM „Žalgiris ‒ 2“ ekipai (2023 gruodžio 19 d., antradienis, 21:30 val.)„Kauno švara“ užtikrintai įveikė KM „Žalgiris ‒ 2“ ekipą ir žengia į pusfinalį (2024 kovo 26 d., antradienis, 20:16 val.)