Kautech vs Lietuvos sporto universitetas 2 (108:72)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 gruodžio 17 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

A. Gedminas sumetė 11 tritaškių, o „Kautech“ paliko „Lietuvos sporto universitetas 2“ ekipą be pergalių

2023 gruodžio 17 d., Sekmadienis, 20:18 val., peržiūros: 175

Gruodžio 17 d., sekmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos I lygos rungtynės tarp „Kautech“ (3-2) ir „Lietuvos sporto universitetas 2“ (0-5) ekipų.

Pirmajame kėlinuke A.Gedminas sumetė penkis tritaškius metimus, o tai leido „Kautech“ ekipai po pirmo kėlinio pirmauti 31:23.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai surengė spurtą 10:2, po kurio nutolo iki 41:25. Vėliau vieną po kito metimus metė A.Babelis, o kėlinį „Kautech“ baigė dviem tolimais metimais ir įpusėjus susitikimui rezultatas jau buvo 60:32.

Trečiasis kėlinys prasidėjo A. Babelio dėjimu, o ir toliau puikiai puolime atrodę šeimininkai po trijų kėlinių buvo nutolę 85:56.

Ketvirtame kėlinyje „Kautech“ dar labiau padidino savo persvarą ir iškovojo nesunkią pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 108:72 (31:23, 29:9, 25:24, 23:16).

Kajus Narkevičius

A. Gedminas sumetė 9 tritaškius, o „Kautech“ įveikė „Lietuvos sporto universitetas“ ekipą (2024 sausio 28 d., sekmadienis, 20:15 val.)A. Dabožinskas pataikė 7/8 tritaškius ir atvedė „Kauno švara“ ekipą į pergalę prieš „Lietuvos sporto universitetas 2“ (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 20:31 val.)„Kautech“ nesunkiai palaužė „Lietuvos sporto universiteto“ žaidėjus (2024 kovo 07 d., ketvirtadienis, 00:53 val.)„Kauno švara“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Lietuvos sporto universitetas 2“ ekipa (2024 vasario 06 d., antradienis, 20:20 val.)I lygoje: Triuškinanti Reunion pergalė prieš Lietuvos sporto universitetas 2 (2024 vasario 27 d., antradienis, 22:23 val.)Ketvirtame kėlinyje sugriuvę „Kautech“ nusileido „Reunion“ ekipai (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 20:11 val.)Visas rungtynes pirmavę KM „Žalgiris“ įveikė rungtynių pabaigoje intrigą grąžinusius „Lietuvos sporto universitetą 2“ (2024 sausio 11 d., ketvirtadienis, 21:48 val.)KM „Žalgiris“ 2 po įtemptos kovos įveikė Lietuvos sporto universitetas 2 (62:60) (2023 lapkričio 14 d., antradienis, 22:26 val.)I lygoje: KM „Žalgiris“ 2 po pratęsimo dramatiškai įveikė Lietuvos sporto universitetas 2 (2024 kovo 05 d., antradienis, 23:39 val.)Po krepšiais dominavęs „Kautech“ nesunkiai įveikė KM „Žalgiris“ 2 ekipą (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 20:18 val.)