Reunion vs Kauno švara (94:71)I lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2024 balandžio 16 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

I lygoje: Reunion įveikė Kauno švarą bei išlygino serijos rezultatą.

2024 balandžio 16 d., Antradienis, 23:07 val., peržiūros: 225

Antradieni, balandžio 16 diena, Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje įvyko I lygos antrosios pusfinalio rungtynės tarp šeimininkų: Reunion bei svečių- Kauno švara.

Pirmoje rungtynių pusėje geriau sekėsi Reunion. Taikliau tritaškius realizavę (39 proc.) šeimininkai, į trečiąjį kėlinį išsinešė dviženklį pranašumą: 48:31.

Antrojoje rungtynių pusėje Kauno švara neketino pasiduoti. Gerą komandinį žaidimą demonstravę svečiai vis priartėdavo prie Reunion, tačiau neilgam. Šeimininkai greitomis atakomis, staigiai, atitoldavo.
Reunion galutinį pranašumą užtikrino puikus Igno Jurgelevičiaus žaidimas ketvirtajame kėlinyje (16tšk, 4/5 3pt).

Galutinis rungtynių rezultatas: 94:71 (24:11, 24:20, 19:22, 27:18).

Domantas Strimilas

I lygoje: Triuškinanti Reunion pergalė prieš Lietuvos sporto universitetas 2 (2024 vasario 27 d., antradienis, 22:23 val.)Po atkaklios kovos „Reunion“ įveikė „Lietuvos sporto universitetas“ ekipą (2024 vasario 21 d., trečiadienis, 22:50 val.)KM „Žalgiris ‒ 2“ lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2024 vasario 27 d., antradienis, 20:21 val.)Vos penkiese susirinkę „Reunion“ įveikė „Lietuvos sporto universitetas“ ekipą (2023 gruodžio 13 d., trečiadienis, 22:26 val.)„Kauno švara“ lengvai įveikė „Lietuvos sporto universitetą“ (2024 sausio 23 d., antradienis, 20:25 val.)„Reunion“ ištraukė pratęsimą, kuriame T. Tamošiūno tritaškis atnešė pergalę (2023 lapkričio 08 d., trečiadienis, 22:45 val.)„Reunion“ ketvirtame kėlinyje iškovojo pergalę prieš „Kauno švarą“ (2024 kovo 14 d., ketvirtadienis, 20:18 val.)Bilietą į finalą iškovojo „Reunion“, kurie po trilerio su pratęsimu palaužė „Kauno švarą“ (2024 balandžio 23 d., antradienis, 22:33 val.)Dramatiškose ir rezultatyviose rungtynėse pergalę šventė „GZP“ prieš „Kauno švarą“ (2024 vasario 20 d., antradienis, 23:42 val.)A. Dabožinskas pataikė 7/8 tritaškius ir atvedė „Kauno švara“ ekipą į pergalę prieš „Lietuvos sporto universitetas 2“ (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 20:31 val.)