Lietuvos sporto universitetas 2 vs GZP (72:100)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 gruodžio 06 d., Trečiadienis, 21:30 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

„GZP“ nesunkiai įveikė „LSU 2“ komandą.

2023 gruodžio 06 d., Trečiadienis, 23:01 val., peržiūros: 188

Trečiadienį, gruodžio 6 dieną, Kauno sporto universiteto salėje vyko 1 lygos susitikimas tarp „Lietuvos sporto universitetas 2“ ir „GZP“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje „GZP“ startavo 11:0 ir galėjo atrodyti, kad šiandien jiems nebus labai sunku, bet sirgalių palaikomi „Lietuvos sporto universitetas 2“ grįžo ir pirmasis kėlinys baigėsi 22:16.

Antrajame kėlinyje abi komandos kibiai gynėsi ir tai puolime komandos išnaudodavo dažnai stojant prie baudų metimų linijos. Vis gi, „Lietuvos sporto universitetas 2“ labai strigo „GZP“ gynyboje ir per du kėlinius pelnė vos 25 taškus, o rezultatu 45:25 po dviejų kėlinių pirmavo „GZP“.

Antroje pusėje LSU studentai susitvarkė savo puolimą ir per trečiąjį kėlinį pelnė tiek taškų, kiek ir per visą pirmą pusę, tačiau niekaip neapsigindavo. Rezultatu 73:48 po trijų kėlinių pirmavo „GZP“.

Paskutiniame kėlinyje komandos išsprendė formalumus, kovojo iki paskutinės minutės ir padovanojo žiūrovams įdomias rungtynes. Galutinis rezultatas: 72:100 (16:22, 9:23, 23:28, 24:27).

„GZP“ iškovojo pirmą pergalę nesunkiai įveikę KM „Žalgirį“ (2023 lapkričio 16 d., ketvirtadienis, 21:44 val.)Negausiai susirinkę „Reunion“ rungtynių pabaigoje įveikė „GZP“ ekipą (2024 vasario 13 d., antradienis, 23:29 val.)„GZP“ antroje rungtynių pusėje įrašė pirmą pralaimėjimą KM „Žalgirį“ 2 komandai (2023 lapkričio 21 d., antradienis, 21:32 val.)„GZP“ palaužė jaunuosius KM „Žalgiris“ 2 žaidėjus (2023 gruodžio 05 d., antradienis, 22:54 val.)„GZP“ per keturias minutes atlošė 17 taškų deficitą ir paskutinėmis sekundėmis įveikė „Kautech“ (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 22:16 val.)„Kauno švara“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Lietuvos sporto universitetas 2“ ekipa (2024 vasario 06 d., antradienis, 20:20 val.)„GZP“ įrodė savo pranašumą prieš „Lietuvos sporto universitetą“ (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 19:56 val.)„Kautech“ sutriuškino „GZP“ ekipą ir keliauja į finalą (2024 balandžio 12 d., penktadienis, 22:26 val.)Antroje rungtynių pusėje „GZP“ įrodė pranašumą prieš KM „Žalgiris“ ekipą (2024 vasario 22 d., ketvirtadienis, 21:35 val.)KM „Žalgiris“ 2 po įtemptos kovos įveikė Lietuvos sporto universitetas 2 (62:60) (2023 lapkričio 14 d., antradienis, 22:26 val.)