KM „Žalgiris“ 2 vs Reunion (88:106)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 gruodžio 19 d., Antradienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Puikiai pirmoje rungtynių pusėje atrodęs „Reunion“ nepaliko vilčių KM „Žalgiris ‒ 2“ ekipai

2023 gruodžio 19 d., Antradienis, 21:30 val., peržiūros: 210

Gruodžio 19 d., antradienį, Krepšinio mokyklos „Žalgiris“ sporto salėje buvo sužaistos I lygos rungtynės tarp KM „Žalgiris – 2“ (3-4) ir „Reunion“ (5-0) ekipų.

Rungtynes „Reunion“ pradėjo spurtu ir po trijų J. Vazalio tolimų metimų pirmavo 0:16. Vėliau po dviejų N. Genio tritaškių jaunieji žalgiriečiai kirpo deficitą iki dešimties taškų, bet kėlinį sėkmingiau užbaigė svečiai, pasibaigus kėliniui pirmavę 17:33.

Antrajame kėlinuke ir toliau puikiai kamuolį sukę ir vieną po kito tritaškius mėtę svečiai dar labiau tolo ir įpusėjus susitikimui jau buvo nutolę 32:67.

Antroje rungtynių pusėje „Reunion“ taiklumas suprastėjo, o šeimininkus į priekį patraukė rezultatyvus N. Genio ir K. Pavalkio žaidimas, kurio dėka KM „Žalgiris – 2“ sugebėjo kiek aptirpdyti varžovų persvarą. Galutinis susitikimo rezultatas 88:106 (17:33, 15:34, 20:18, 36:21).

Vytautas Čepas

„GZP“ antroje rungtynių pusėje įrašė pirmą pralaimėjimą KM „Žalgirį“ 2 komandai (2023 lapkričio 21 d., antradienis, 21:32 val.)Po krepšiais dominavęs „Kautech“ nesunkiai įveikė KM „Žalgiris“ 2 ekipą (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 20:18 val.)Solidus antrasis kėlinys atnešė „Reunion“ ekipai pergalę prieš KM „Žalgiris“ (2024 sausio 25 d., ketvirtadienis, 21:32 val.)„Reunion“ lengvai įveikė „Žalgiris“ ‒ 2 komandą (2024 vasario 06 d., antradienis, 21:18 val.)„Kauno švara“ užtikrintai įveikė KM „Žalgiris ‒ 2“ ekipą ir žengia į pusfinalį (2024 kovo 26 d., antradienis, 20:16 val.)Emocingoje kovoje pergalę pasiekė KM „Žalgiris“ 2 (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 22:29 val.)Negausiai susirinkę „Reunion“ rungtynių pabaigoje įveikė „GZP“ ekipą (2024 vasario 13 d., antradienis, 23:29 val.)Po atkaklios kovos „Reunion“ įveikė „Lietuvos sporto universitetas“ ekipą (2024 vasario 21 d., trečiadienis, 22:50 val.)Vos penkiese susirinkę „Reunion“ įveikė „Lietuvos sporto universitetas“ ekipą (2023 gruodžio 13 d., trečiadienis, 22:26 val.)„Reunion“ po pratęsimo palaužė KM „Žalgirį“ (2023 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)