Lietuvos sporto universitetas 2 vs Reunion (97:101)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 29 d., Trečiadienis, 21:30 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

Trigubą dublį surinkusio J. Mačiulio vedama „Reunion“ išvargo pergalę prieš LSU studentus.

2023 lapkričio 29 d., Trečiadienis, 23:18 val., peržiūros: 308

Trečiadienį, lapkričio 29 dieną, Kauno sporto universiteto sporto salėje vyko 1 lygos susitikimas tarp „Reunion“ ir „Lietuvos sporto universitetas 2 “.

Pirmajame rungtynių kėlinyje komandos greit keisdavosi taikliais metimais, „Reunion“ komandoj dominavo D.Šemeklis ir tai leido jiems po pirmo kėlinio pirmauti rezultatu 30:26.

Antrasis kėlinys prasidėjo šiek tiek sulėtėjusiu rungtynių tempu ir tai leido LSU studentams laikytis kažkur netoli „Reunion“, nors vienu metu jie jau buvo įgiję 13 taškų pranašumą. Po pirmos pusės 58:52 priekyje buvo „Reunion“.

Antroje pusėje pamatėme, kad atkaklus žaidimas pirmoje pusėje nebuvo atsitiktinumas, LSU studentai ir toliau laikėsi, o J.Mačiulis puikiai pildė statistikos eilutes ir kova aikštelėje garantavo įdomų ketvirtą kėlinį.

Paskutiniame kėlinyje J. Mačiuliui (14 tšk., 10 atk., 14 rez.) pavyko užfiksuoti trigubą dublį, o jo komanda šiaip ne taip iškovojo pergalę rungtynėse prieš labai gerą kovą davusius „Lietuvos sporto universitetas 2 “. Galutinis rungtynių rezultatas:97:101 (26:30, 26:28, 28:23, 17:20).

I lygoje taurę į viršų kėlė J. Mačiulio vedama „Reunion“. (2024 gegužės 10 d., penktadienis, 23:06 val.)Solidus antrasis kėlinys atnešė „Reunion“ ekipai pergalę prieš KM „Žalgiris“ (2024 sausio 25 d., ketvirtadienis, 21:32 val.)I lygoje: Triuškinanti Reunion pergalė prieš Lietuvos sporto universitetas 2 (2024 vasario 27 d., antradienis, 22:23 val.)A. Dabožinskas pataikė 7/8 tritaškius ir atvedė „Kauno švara“ ekipą į pergalę prieš „Lietuvos sporto universitetas 2“ (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 20:31 val.)„Reunion“ ketvirtame kėlinyje iškovojo pergalę prieš „Kauno švarą“ (2024 kovo 14 d., ketvirtadienis, 20:18 val.)Pirmąją pergalę I lygoje iškovojo LSU 2 studentai. (2024 vasario 07 d., trečiadienis, 23:00 val.)„Kautech“ neturėjo vargu su negausiai susirinkusiais „Reunion“ krepšininkais (2024 sausio 21 d., sekmadienis, 20:34 val.)„Kautech“ įrašė devintąjį iš eilės pralaimėjimą LSU-2 studentams. (2024 sausio 24 d., trečiadienis, 22:34 val.)Negausiai susirinkę „Reunion“ rungtynių pabaigoje įveikė „GZP“ ekipą (2024 vasario 13 d., antradienis, 23:29 val.)Kartu su triuškinama „GZP“ pergale krito ir visų laikų tritaškių rekordas (2024 sausio 17 d., trečiadienis, 22:35 val.)