Kautech vs Lietuvos sporto universitetas (106:67)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 sausio 28 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

A. Gedminas sumetė 9 tritaškius, o „Kautech“ įveikė „Lietuvos sporto universitetas“ ekipą

2024 sausio 28 d., Sekmadienis, 20:15 val., peržiūros: 147

Sausio 28 d., sekmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos I lygos rungtynės tarp „Kautech“ (6-2) ir „Lietuvos sporto universitetas“ (1-7) ekipų.

Rungtynes „Kautech“ pradėjo spurtu ir po trijų paeiliui tolimų metimų pirmavo 13:0. Nors vėliau šeimininkai dar pataikė tris tolimus metimus, bet „Lietuvos sporto universitetas“ ekipos puolimas irgi atsigavo, o pirmasis kėlinys baigėsi esant rezultatui 30:15.

Antrojo kėlinio pradžioje po B. Balčiūno metimų skirtumas tirpo iki 33:23. Visgi, šeimininkai arčiau varžovų neprisileido ir įpusėjus susitikimui buvo priekyje 47:33.

Trečiojo kėlinio pirmoje pusėje A.Žilinskas pelnė dešimt taškų, tris tolimus metimus pataikė A.Gedminas, po kurių šeimininkai tolo iki 68:47. Vėliau A.Gedminas pridėjo dar du tritaškius, o „Kautech“ pasibaigus kėliniui pirmavo 80:54.

Ketvirtame kėlinyje „Kautech“ dar labiau įtvirtino savo persvarą ir iškovojo nesunkią pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 106:67 (30:15, 17:18, 33:21, 26:13).

Paulius Rudžionis

A. Gedminas sumetė 11 tritaškių, o „Kautech“ paliko „Lietuvos sporto universitetas 2“ ekipą be pergalių (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:18 val.)Vos penkiese susirinkę „Reunion“ įveikė „Lietuvos sporto universitetas“ ekipą (2023 gruodžio 13 d., trečiadienis, 22:26 val.)Po atkaklios kovos „Reunion“ įveikė „Lietuvos sporto universitetas“ ekipą (2024 vasario 21 d., trečiadienis, 22:50 val.)„Kautech“ nesunkiai palaužė „Lietuvos sporto universiteto“ žaidėjus (2024 kovo 07 d., ketvirtadienis, 00:53 val.)„Kauno švara“ lengvai įveikė „Lietuvos sporto universitetą“ (2024 sausio 23 d., antradienis, 20:25 val.)KM „Žalgiris“ 2 po pratęsimo palaužė „Lietuvos sporto universitetas“ ekipą (2024 sausio 17 d., trečiadienis, 23:07 val.)Po krepšiais dominavęs „Kautech“ nesunkiai įveikė KM „Žalgiris“ 2 ekipą (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 20:18 val.)„GZP“ įrodė savo pranašumą prieš „Lietuvos sporto universitetą“ (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 19:56 val.)Po atkaklios kovos „Lietuvos sporto universitetas“ įveikė KM „Žalgiris“ ekipą (2024 vasario 01 d., ketvirtadienis, 21:45 val.)Ketvirtame kėlinyje sugriuvę „Kautech“ nusileido „Reunion“ ekipai (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 20:11 val.)