Kautech vs KM „Žalgiris“ 2 (86:66)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 gruodžio 03 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Po krepšiais dominavęs „Kautech“ nesunkiai įveikė KM „Žalgiris“ 2 ekipą

2023 gruodžio 03 d., Sekmadienis, 20:18 val., peržiūros: 157

Gruodžio 3 d., sekmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos I lygos rungtynės tarp „Kautech“ (1-1) ir KM „Žalgiris“ 2 (2-2) ekipų.

Rungtynes geriau pradėjo KM „Žalgiris“ 2, kurie pirmo kėlinio viduryje pirmavo 5:8, bet tada „Kautech“ rengė spurtą 15:0 ir pasibaigus kėliniui jau buvo įgiję dviženklį pranašumą 20:8.

Antrajame kėlinuke svečius į priekį patraukė M.Pauliukevičius ir KM „Žalgiris“ 2 mažino skirtumą iki aštuonių taškų. Visgi, šeimininkai surengė dar vieną spurtą 10:1 ir įpusėjus susitikimui pirmavo 43:26.

Trečiajame kėlinyje B.Steponavičius vieną po kito metė metimus iš po krepšio, o „Kautech“ toliau dominavo aikštėje. Po trijų kėlinių 69:43.

Ketvirtame kėlinuke jauniesiems žalgiriečiams šiek tiek pavyko aptirpdyti varžovų persvarą, tačiau solidžiai po krepšiais šiandien žaidę „Kautech“ krepšininkai šventė pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 86:66 (20:8, 23:18, 26:17, 17:23).

7 taškai

„Reunion“ lengvai įveikė „Žalgiris“ ‒ 2 komandą (2024 vasario 06 d., antradienis, 21:18 val.)„Kautech“ pasiekė nesunkią pergalę prieš KM „Žalgiris“ (2023 lapkričio 19 d., sekmadienis, 20:05 val.)KM „Žalgiris“ iššvaistė didelę persvarą, tačiau įveikė KM „Žalgiris“ 2 ekipą (2024 vasario 13 d., antradienis, 21:48 val.)„Kautech“ itin lengvai susidorojo su KM „Žalgiris“ jaunimu (2024 vasario 29 d., ketvirtadienis, 21:31 val.)„Kauno švara“ užtikrintai įveikė KM „Žalgiris ‒ 2“ ekipą ir žengia į pusfinalį (2024 kovo 26 d., antradienis, 20:16 val.)Puikiai pirmoje rungtynių pusėje atrodęs „Reunion“ nepaliko vilčių KM „Žalgiris ‒ 2“ ekipai (2023 gruodžio 19 d., antradienis, 21:30 val.)A. Gedminas sumetė 9 tritaškius, o „Kautech“ įveikė „Lietuvos sporto universitetas“ ekipą (2024 sausio 28 d., sekmadienis, 20:15 val.)Ketvirtame kėlinyje sugriuvę „Kautech“ nusileido „Reunion“ ekipai (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 20:11 val.)„Kautech“ nesunkiai palaužė „Lietuvos sporto universiteto“ žaidėjus (2024 kovo 07 d., ketvirtadienis, 00:53 val.)Emocingoje kovoje pergalę pasiekė KM „Žalgiris“ 2 (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 22:29 val.)