KM „Žalgiris“ vs Lietuvos sporto universitetas (69:50)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 30 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

LSU studentai neatsilaikė prieš jaunuosius žalgiriečius

2023 lapkričio 30 d., Ketvirtadienis, 21:35 val., peržiūros: 237

Ketvirtadienį, lapkričio 30 dieną, Kauno krepšinio mokykloje „Žalgiris“ vyko 1 lygos susitikimas tarp KM „Žalgiris“ ir „Lietuvos sporto universitetas“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje, kaip ir buvo galima tikėtis jaunimo dvikovoje, komandos nevengė klaidų ir dažnai prasižengdavo. Po pirmojo kėlinio 14:10 pirmavo KM „Žalgiris“.

Antrasis kėlinys vaizdo aikštelėje nepakeitė ir komandoms buvo labai sunku pelnyti taškus. Vos 22 taškus sukrapštę „Lietuvos sporto universitetas“ studentai toli į priekį varžovų nepaleido ir po dviejų kėlinių pirmavo 30 taškų pelnę KM „Žalgiris“.

Antroje pusėje KM „Žalgiris“ vos per pirmą minutę susirinko 5 komandines pražangas, bet LSU studentams sunkiai sekėsi išnaudoti šitą pranašumą ir jie nepasinaudojo taip kaip galėjo. V. Grikšo tritaškis didino žalgiriečių skirtumą iki 10, bet R.Dailidavičius jį paskutine sekunde švelnino iki 45:37.

Paskutiniame kėlinyje LSU studentai nežadėjo pasiduoti ir po taiklaus D. Valavičiaus tritaškio skirtumas jau mažėjo iki 1 taško. Vis gi, LSU tragiškai užbaigė varžybas ir galutinis jų rezultatas:69:50 (14:10, 16:12, 15:15, 24:13).

„Kautech“ pasiekė nesunkią pergalę prieš KM „Žalgiris“ (2023 lapkričio 19 d., sekmadienis, 20:05 val.)„Kauno švara“ nesunkiai nugalėjo aktyviai žaidusius KM „Žalgirį“ (2023 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)„Kautech“ nesunkiai palaužė „Lietuvos sporto universiteto“ žaidėjus (2024 kovo 07 d., ketvirtadienis, 00:53 val.)1 lygoje LSU studentai neprilygo „GZP“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 23:00 val.)Solidus antrasis kėlinys atnešė „Reunion“ ekipai pergalę prieš KM „Žalgiris“ (2024 sausio 25 d., ketvirtadienis, 21:32 val.)Antroje rungtynių pusėje „GZP“ įrodė pranašumą prieš KM „Žalgiris“ ekipą (2024 vasario 22 d., ketvirtadienis, 21:35 val.)Emocingoje kovoje pergalę pasiekė KM „Žalgiris“ 2 (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 22:29 val.)Po atkaklios kovos „Lietuvos sporto universitetas“ įveikė KM „Žalgiris“ ekipą (2024 vasario 01 d., ketvirtadienis, 21:45 val.)„Kauno švara“ lengvai įveikė „Lietuvos sporto universitetą“ (2024 sausio 23 d., antradienis, 20:25 val.)„Kauno švara“ įveikė ketvirtame kėlinyje varžovus prisivijusius KM „Žalgirį“ (2024 sausio 18 d., ketvirtadienis, 21:24 val.)