Kauno švara vs Kautech (88:91)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 gruodžio 12 d., Antradienis, 19:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Rungtynių pabaigoje „Kautech“ pirmą pralaimėjimą įrašė „Kauno švarai“

2023 gruodžio 12 d., Antradienis, 20:31 val., peržiūros: 203

Kauno gruodžio 14 dieną Kauno švaros sporto salėje įvyko I lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Kauno švara" priemė svečius "Kautech". "Kautech" buvo laimėję du kartus ir du buvo pralaimėję. "Kauno švaros" sąskaitoje buvo keturios pergalės ir nei vieno pralaimėjimo.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė rezultatyviai, o sužaidus dvi minutes rezultatu 5:6 pirmavo "Kautech". Sužaidus keturias minutes pirmos minutės pertraukėlės paprašė "Kauno švara", po "Kautech" spurto 0:14 (5:20). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė rezultatyviai ir lygiai, o sužaidus pirmas 10 minučių rezultatas buvo 16:33.

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes komandas skyrė 17 taškų (20:37). Iki kėlinio vidurio dar keliais taškais padidėjo "Kautech" persvara (26:47). Antroje kėlinio pusėje šiek tiek geriau žaidė "Kauno švara", kurie sumažino varžovų persvarą iki 15 taškų (38:53).

Prasidėjus trečiai minutei "Kauno švara" sumažino varžvų persvarą iki 12 taškų, o "Kautech" paprašė minutės pertraukėlės (43:55). Po minutės pertraukėlės "Kautech" šešiais taškais padidino persvarą (46:64). Antroje kėlinio pusėje "Kautech" išlaikė 18 taškų persvarą (59:77).

Sužaidus tris minutes skirtumas buvo sumažėjęs iki 15 taškų (64:79). Baigiantis pirmai kėlinio pusei skirtumas dar labiau sumažėjo (72:83). "Kauno švara" aštuntą minutę buvo sumažinę varžovų persvarą iki penkių taškų (80:85), o devintą minutę po besitęsiančios "Kauno švaros" tritaškių krušos rezultatas tapo lygus (88:88). Likus 13 sekundžių minutės pertraukėlės paprašė "Kauno švara", trapią persvarą buvo susigrąžinę "Kautech" (88:91). "Kauno švara" spėjo išmesti du tritaškius, bet išlyginti rezultato seimininkams nepavyko.

Benas Steponavičius

Visas rungtynes atsilikinėję „Kautech“ paskutinėmis minutėmis palaužė „Kauno švara“ ekipą (2024 vasario 11 d., sekmadienis, 21:03 val.)„Kautech“ pusfinalį pradėjo tvirta pergale prieš „GZP“ (2024 balandžio 07 d., sekmadienis, 21:16 val.)KM „Žalgiris ‒ 2“ lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2024 vasario 27 d., antradienis, 20:21 val.)„Kautech“ pasiekė nesunkią pergalę prieš KM „Žalgiris“ (2023 lapkričio 19 d., sekmadienis, 20:05 val.)Dramatiškose ir rezultatyviose rungtynėse pergalę šventė „GZP“ prieš „Kauno švarą“ (2024 vasario 20 d., antradienis, 23:42 val.)„Reunion“ ketvirtame kėlinyje iškovojo pergalę prieš „Kauno švarą“ (2024 kovo 14 d., ketvirtadienis, 20:18 val.)Po krepšiais dominavęs „Kautech“ nesunkiai įveikė KM „Žalgiris“ 2 ekipą (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 20:18 val.)„Kautech“ įrašė devintąjį iš eilės pralaimėjimą LSU-2 studentams. (2024 sausio 24 d., trečiadienis, 22:34 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno švara“ įveikė „Reunion“ ekipą (2024 balandžio 09 d., antradienis, 22:26 val.)„Kautech“ nesunkiai palaužė „Lietuvos sporto universiteto“ žaidėjus (2024 kovo 07 d., ketvirtadienis, 00:53 val.)