KM „Žalgiris“ vs GZP (56:78)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 16 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„GZP“ iškovojo pirmą pergalę nesunkiai įveikę KM „Žalgirį“

2023 lapkričio 16 d., Ketvirtadienis, 21:44 val., peržiūros: 224

Lapkričio 16 dieną I lygos rungtynėse aikštės šeimininkai KM "Žalgiris" priemė svečius "GZP" komandą. "GZP" turėjo vieną pralaimėjim`, o "Žalgiriui" buvo pirmos rungtynės.

Sužaidus pirmas dvi minutes vieno taško persvarą turėjo "Žalgiris" (3:2). Vėliau geriau žaidė "GZP", kurie prasidėjus antrai kėlinio pusei pirmavo rezultatu 3:8. Vėliau persvara padidėjo "GZP" naudai, o persvarą "GZP" išsaugojo iki kėlinio pabaigos (13:23).

Antro kėlinio pradžioje komandos žaidė apylygiai, sužaidus dvi minutes komandas skyrė vienuolika taškų (16:27). Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais, likus keturioms minutėms komandas skyrė 13 taškų (21:34). Likus trims minutėms, "Žalgiris" paprašė minutės pertraukėlės, kai "GZP" persvara padidėjo iki 16 taškų (22:38). Kėlinio pabaigoje geriau žaidė "GZP", kuriems pavyko padidinti persvarą iki 19 taškų (26:45).

Prasidėjus trečiam kėliniui, sužaidus pusę minutės, "GZP" paprašė minutės pertraukėlės (26:47). Vėliau komandos žaidė lygiai. Prasidėjus antrai kėlinio pusei "GZP" pirmavo rezultatu 32:51. Kėlinio pabaigoje "GZP" šiek tiek padidino persvarą iki 22 taškų (38:60).

Įpusėjus ketvirtai minutei minutės pertraukėlės paprašė "Žalgiris" (40:65). Prasidėjus antrai kėlinio pusei "Žalgiris" sumažino varžovų persvarą iki 14 taškų (52:66) ir paprašė minutės pertraukėlės. Visgi "GZP" rungtynių pabaigoje neleido varžovams ir įveikė juos rezultatu 56:78.

Mantas Cimermanas

„Kautech“ pasiekė nesunkią pergalę prieš KM „Žalgiris“ (2023 lapkričio 19 d., sekmadienis, 20:05 val.)„GZP“ antroje rungtynių pusėje įrašė pirmą pralaimėjimą KM „Žalgirį“ 2 komandai (2023 lapkričio 21 d., antradienis, 21:32 val.)KM „Žalgiris“ iššvaistė didelę persvarą, tačiau įveikė KM „Žalgiris“ 2 ekipą (2024 vasario 13 d., antradienis, 21:48 val.)„Reunion“ po pratęsimo palaužė KM „Žalgirį“ (2023 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)„GZP“ nesunkiai įveikė „LSU 2“ komandą. (2023 gruodžio 06 d., trečiadienis, 23:01 val.)„Kauno švara“ nesunkiai nugalėjo aktyviai žaidusius KM „Žalgirį“ (2023 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)„GZP“ palaužė jaunuosius KM „Žalgiris“ 2 žaidėjus (2023 gruodžio 05 d., antradienis, 22:54 val.)Po atkaklios kovos „Lietuvos sporto universitetas“ įveikė KM „Žalgiris“ ekipą (2024 vasario 01 d., ketvirtadienis, 21:45 val.)Solidus antrasis kėlinys atnešė „Reunion“ ekipai pergalę prieš KM „Žalgiris“ (2024 sausio 25 d., ketvirtadienis, 21:32 val.)„Kautech“ itin lengvai susidorojo su KM „Žalgiris“ jaunimu (2024 vasario 29 d., ketvirtadienis, 21:31 val.)