Kautech vs KM „Žalgiris“ (99:64)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 19 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kautech“ pasiekė nesunkią pergalę prieš KM „Žalgiris“

2023 lapkričio 19 d., Sekmadienis, 20:05 val., peržiūros: 141

Lapkričio 19 d., sekmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos I lygos rungtynės tarp „Kautech“ (0-1) ir KM „Žalgiris“ (0-1) ekipų.

Rungtynės prasidėjo apylygiu žaidimu, tačiau po G. Kačiušio dėjimo „Kautech“ surengė nedidelį spurtą ir po pirmo kėlinio buvo priekyje 22:13.

Antrajame kėlinuke iniciatyva priklausė šeimininkams, kurie įgijo didžiausią persvarą rungtynėse 43:22. Visgi, KM „Žalgiris“ šešiais taškais kėlinio pabaigoje šiek tiek priartėjo. Įpusėjus susitikimui 43:28.

Trečiajame kėlinyje „Kautech“ metimais iš po krepšio ir dviem tritaškiais dar labiau tolo – 69:48.

Paskutiniajame kėlinuke G.Kačiušis metė vieną metimą po kito, dėjimą pridėjo ir R.Balčius, o „Kautech“ įtvirtino savo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 99:64 (22:13, 21:15, 26:20, 30:16).

9 taškai

„Kautech“ pusfinalį pradėjo tvirta pergale prieš „GZP“ (2024 balandžio 07 d., sekmadienis, 21:16 val.)Solidus antrasis kėlinys atnešė „Reunion“ ekipai pergalę prieš KM „Žalgiris“ (2024 sausio 25 d., ketvirtadienis, 21:32 val.)„Kauno švara“ nesunkiai nugalėjo aktyviai žaidusius KM „Žalgirį“ (2023 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)„Kautech“ itin lengvai susidorojo su KM „Žalgiris“ jaunimu (2024 vasario 29 d., ketvirtadienis, 21:31 val.)„GZP“ iškovojo pirmą pergalę nesunkiai įveikę KM „Žalgirį“ (2023 lapkričio 16 d., ketvirtadienis, 21:44 val.)Po krepšiais dominavęs „Kautech“ nesunkiai įveikė KM „Žalgiris“ 2 ekipą (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 20:18 val.)Antroje rungtynių pusėje „GZP“ įrodė pranašumą prieš KM „Žalgiris“ ekipą (2024 vasario 22 d., ketvirtadienis, 21:35 val.)„Kautech“ nesunkiai palaužė „Lietuvos sporto universiteto“ žaidėjus (2024 kovo 07 d., ketvirtadienis, 00:53 val.)KM „Žalgiris“ iššvaistė didelę persvarą, tačiau įveikė KM „Žalgiris“ 2 ekipą (2024 vasario 13 d., antradienis, 21:48 val.)„Reunion“ po pratęsimo palaužė KM „Žalgirį“ (2023 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)