Reunion vs Kautech (61:98)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 sausio 21 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kautech“ neturėjo vargu su negausiai susirinkusiais „Reunion“ krepšininkais

2024 sausio 21 d., Sekmadienis, 20:34 val., peržiūros: 139

Sausio 21 dieną, 19:00 val., Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje, susitiko "I" lygos komandos „Kautech“ (šeimininkai) ir "Reunion" (svečiai). "Reunion" atvyko vos šešiese, tad nesugebėjo atlaikyti aukšto varžovų diktuojamo tempo ir pralaimėjo varžybas triuškinamu rezultatu 61:98 (20:26, 9:27, 6:21, 26:24).

Rungtynes „Kautech“ iš karto pradėjo taškų gausa, bet kuriam laikui stabtelėjo ir leido varžovams išlyginti rezultatą. Vis tik antrame kėlinuke "Reunion" gynyba jau visiškai subyrėjo, šeimininkai rinko lengvus taškus greitų atakų metu ir tolo su kiekviena minute. Ilgoji pertrauka prasidėjo „Kautech“ esant priekyje rezultatu 53:29.

Iš esmės niekas nepasikeitė ir po ilgosios pertraukos, intrigos nebuvo, o žaidėjai tiesiog sutvarkė formalumus. „Kautech“ turėjo didžiulį pranašumą savo pusėje, tad sau leido atsipalaiduoti ir gynyboje ketvirtojo kėlinuko metu, o galutinis rezultatas skelbė jų pergalę rezultatu 61:98.

Andrius Babelis

„Kautech“ nesunkiai palaužė „Lietuvos sporto universiteto“ žaidėjus (2024 kovo 07 d., ketvirtadienis, 00:53 val.)„Kautech“ itin lengvai susidorojo su KM „Žalgiris“ jaunimu (2024 vasario 29 d., ketvirtadienis, 21:31 val.)Ketvirtame kėlinyje sugriuvę „Kautech“ nusileido „Reunion“ ekipai (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 20:11 val.)„Kautech“ pusfinalį pradėjo tvirta pergale prieš „GZP“ (2024 balandžio 07 d., sekmadienis, 21:16 val.)„Kauno švara“ lemiamo ketvirčio metu susitvarkė su „Reunion“ (2024 vasario 14 d., trečiadienis, 22:08 val.)Negausiai susirinkę „Reunion“ rungtynių pabaigoje įveikė „GZP“ ekipą (2024 vasario 13 d., antradienis, 23:29 val.)„Kautech“ sutriuškino „GZP“ ekipą ir keliauja į finalą (2024 balandžio 12 d., penktadienis, 22:26 val.)„Kautech“ pasiekė nesunkią pergalę prieš KM „Žalgiris“ (2023 lapkričio 19 d., sekmadienis, 20:05 val.)Po krepšiais dominavęs „Kautech“ nesunkiai įveikė KM „Žalgiris“ 2 ekipą (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 20:18 val.)Vos penkiese susirinkę „Reunion“ įveikė „Lietuvos sporto universitetas“ ekipą (2023 gruodžio 13 d., trečiadienis, 22:26 val.)