BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt vs Užveža (54:57)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 sausio 08 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Užveža“ po nervingos kovos palaužė savo varžovus

2023 sausio 08 d., Sekmadienis, 21:49 val., peržiūros: 268

Sekmadienį, sausio 8 dieną, Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje įvyko „II“ lygos pirmenybių rungtynės tarp B pogrupio komandų – vietos BC „Audrupio” – Bonauto.lt” bei svečių “Užveža”.

Rungtynes komandos pradėjo sunkiai. Abi komandos itin strigo puolime, buvo gausybė klaidų ir netaiklių metimų, tad ir grožio šiose rungtynėse kol kas nebuvo. Sužaidus daugiau nei septynias minutes, komandos kartu sudėjus buvo pelniusios vos 13-ą taškų. Per likusį kėlinio laiką vaizdas nepasikeitė, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 10:6. Antrojo ketvirčio metu komandos ir toliau strigo puolime. O ypatingai BC „Audrupio” – Bonauto.lt”, kurie per sužaistas šešias minutes nepelnė nė taško, o patys praleido septynis. Tad, savotišku spurtu pasižymėjusi “Užveža” ekipa persvėrė rezultatą savo naudai. Vėliai vaizda aikštelėje per daug nekito. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 19:27.

Trečiojo ketvirčio metu komandos jau atrodė gyviau puolime. Abi komandos žaidė gana apylygiai, taškas į tašką, tad skirtumas per daug ir nekito. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 37:46. Lemiamo ketvirčio metu komandos vėl pradėjo strigti puolime. BC „Audrupio” – Bonauto.lt” ekipa buvo sumažinusi savo atsilikimą iki keturių taškų, tačiau “Užveža” užvežė kelis taškus ir susigrąžino aštuonių taškų pranašumą. Visgi, šeimininkai įgijo antrąjį kvėpavimą ir spurtavo 11:0 bei po ilgos pertraukos išsiveržė į priekį. Tiesa, ilgai persvaros jie neišlaikė ir svečių ekipa susigrąžino trapų pranašumą į savas rankas. Likus žaisti 8-ias sekundes, BC „Audrupio” – Bonauto.lt” turėjo trijų taškų atsilikimą, bet kamuolį savo rankose. Visgi, lemiamas jų išpuolis nebuvo sėkmingas ir “Užveža” komanda išvargo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 54:57.

9 taškai

„Užveža“ permainingame susitikime palaužė BC „Rhino“ (2022 gruodžio 14 d., trečiadienis, 20:24 val.)„Užveža“ pusfinalį pradėjo pergale po itin atkaklios kovos (2023 gegužės 22 d., pirmadienis, 23:44 val.)2 lygoje ‒ „Užveža“ pasiekė nelengvą pergalę (2023 kovo 01 d., trečiadienis, 20:58 val.)„Užveža“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 sausio 16 d., pirmadienis, 22:35 val.)2 lygoje ‒ lengva „Užveža“ pergalė (2023 vasario 22 d., trečiadienis, 21:54 val.)„Užveža“ įtikinamai peržengė šešioliktfinalio barjerą (2023 balandžio 04 d., antradienis, 22:33 val.)„UNO“ gynyba nepaliko jokių vilčių varžovams (2023 kovo 12 d., sekmadienis, 20:59 val.)Vėlai atsibudę „Užveža“ krepšininkai visgi įveikė „Kauno Rami“ (2022 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 20:23 val.)II lygoje: išvargta „Užveža“ pergalė prieš „GZP-2“ (2022 lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 21:42 val.)Pusfinalyje „Kautech ‒ 2“ pergalė ir lemiamos varžybos serijoje. (2023 gegužės 24 d., trečiadienis, 20:23 val.)