GZP ‒ 2 vs KM „Žalgiris“ (75:81)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2023 balandžio 27 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„KM Žalgiris“ krepšininkai keliauja į ketvirfinalį.

2023 balandžio 27 d., Ketvirtadienis, 22:10 val., peržiūros: 316

Ketvirtadienį, balandžio 27 dieną, Kauno technologijų mokymų centre vyko II lygos atkrintamosios aštuntfinalio varžybos tarp "GZP-2" ir "KM Žalgiris". Šioje serijoje

Pirmas rungtynių kėlinys prasidėjo "GZP-2" nerealiu startu 10-2, po kurio iš kart sekė minutės pertraukėlės. Po jos, visas vaizdas aikštelėje pasikeitė ir "KM Žalgiris" greit grįžo į varžybas. Gynybiniame krepšinyje po pirmojo kėlinio 15:14 pirmavo jaunieji krepšininkai. Antrajame kėlinyje žiūrovai tikrai pamatė "KM Žalgiris" jaunatvišką energiją. Labai daug puolime atšokusių kamuolių, greitos atakos ir skirtumas tarp komandų po truputį didėjo. Po pirmos pusės žalgiriečiai turėjo dviženklį pranašumą – 41:31.

Antroji pusė prasidėjo "GZP-2" atgimimu. Per pusę kėlinio dviženklio skirtumo nebeliko ir rungtynės prasidėjo iš naujo. Zoninė gynyba sukėlė daug problemų "KM Žalgiris" krepšininkams ir rezultatas prieš lemiamas 10 minučių buvo 54:51 vis dar žalgiriečių naudai. Paskutinis ketvirtis parodė, kad "GZP-2" važiuot namo nesiruošia ir kovos iki galo. Arši kova iki paskutinės minutės neatnešė teigiamų rezultatų "GZP-2" ir į ketvirtfinalį keliauja "KM Žalgiris" rezultatu 75:81 (14:15, 17:26, 20:13, 24:27).

Motiejus Pauliukevičius

Sausai seriją laimėjęs KM „Žalgiris“ keliauja į II lygos pusfinalį (2023 gegužės 11 d., ketvirtadienis, 00:34 val.)KM „Žalgiris“ ketvirtfinalį pradėjo pergalingai (2023 gegužės 08 d., pirmadienis, 21:44 val.)KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė KSM'93 ‒ Bulvarą (2023 vasario 13 d., pirmadienis, 20:00 val.)II-oje lygoje triumfavo KM „Žalgiris“ jaunieji krepšininkai (2023 gegužės 30 d., antradienis, 22:25 val.)KM „Žalgiris“ įtikinamai įveikė „Velpainiai“ komandą. (2022 lapkričio 27 d., sekmadienis, 22:39 val.)„Skroblų alėja“ ekipos tolimi metimai padėjo įveikti KM „Žalgiris“ krepšininkus (2023 kovo 15 d., trečiadienis, 20:27 val.)KM „Žalgiris“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Kauno švara“ ekipą (2022 gruodžio 12 d., pirmadienis, 21:34 val.)KM „Žalgiris“  išplėšė pergalę prieš „GZP-2“ (2023 balandžio 19 d., trečiadienis, 22:08 val.)KM „Žalgiris“ neturėjo vargo su „Lympo“ (2023 sausio 16 d., pirmadienis, 21:31 val.)T. Stankevičiaus metimas išvedė KM „Žalgiris“ jaunimą į „II“ lygos finalą (2023 gegužės 25 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)