Užveža vs KSM `93 ‒ Bulvaras (65:70)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 lapkričio 24 d., Ketvirtadienis, 19:10 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

„KSM'93 ‒ Bulvaras“ pratęsime įveikė įveikė „Užveža“ komandą

2022 lapkričio 24 d., Ketvirtadienis, 20:34 val., peržiūros: 260

Lapkričio 24 dieną Žaliakalnio progimnazijos sporto salėje įvyko II lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Užveža" priemė svečius "KSM'93 – Bulvaras" komandą. "Užveža" savo sąskaitoje turėjo vieną pergalę, o "KSM'93 – Bulvaras" dvi pergales ir nei vieno pralaimėjimo.

Rungtynes geriau pradėjo "Užveža", kurie sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 5:0. Netrukus "Užveža" puolimas užstrigo, o "KSM'93 – Bulvaras" pelnė 11 taškų be atsako (5:11). Kėlinio antroje pusėje "KSM'93 – Bulvaras" išlaikė aštuonių taškų persvarą (12:20).

Pirmas dvi antro kėlinio minutes komandos gynėsi be klaidų (12:20). Vėliau komandos žaidė nerezultatyviai, prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė devyni taškai (14:23). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė lygiai. Sužaidus pusę rungtynių komandas skyrė devyni taškai (19:28).

Pirmas dvi trečio kėlinio minutes be klaidų gynėsi "KSM'93 – Bulvaras", o patys pelnė keturis taškus (19:32). Kėlinio viduryje komandas skyrė 14 taškų (24:38). Kėlinio antroje pusėje geriau žaidė "KSM'93 – Bulvaras", kuriems pavyko padidinti persvarą iki penkiolikos taškų (33:48).

Per ketvirto kėlinio pirmas dvi minutes skirtumas padidėjo iki 19 taškų (34:53). Kėlinio viduryje šiek tiek svečių persvara sumažėjo (47:60). "Užveža" vijosi varžovus ir likus minutei iki kėlinio pabaigos komandas skyrė tik vienas taškas (60:61), o "KSM'93 – Bulvaras" paprašė minutės pertraukėlės. Per likusį laiką "Užveža" pasivijo varžovus (63:63).

Pratęsime komandos žaidė lygiai, likus 22 sekundėms komandas skyrė trys taškai ir "Užveža" paprašė minutės pertraukėlės. Per likusį laiką pranašumą išlaikė "KSM'93 – Bulvaras" (65:70).

9 išpr. praž.

“KSM ’93 ‒ Bulvaras” užtikrintai įveikė BC „Rhino“ ekipą (2023 sausio 08 d., sekmadienis, 20:43 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ rungtynių pabaigoje spurtavo ir įveikė „Kauno Rami“ (2022 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:27 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ pasiekė lengvą pergalę prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2022 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 21:46 val.)KSM '93 ‒ Bulvaras penkiese įveikė Klausučių alaus daryklą (2023 kovo 08 d., trečiadienis, 23:48 val.)Ketvirtame kėlinyje užstrigęs „KSM '93 ‒ Bulvaras“ puolimas neleido įveikti „Arko“ ekipos (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 21:38 val.)„KSM ’93 ‒ Bulvaras“ išvengė fiasko ir išplėšė lemiamas rungtynes (2023 balandžio 21 d., penktadienis, 20:14 val.)„Kautech ‒ 2“ spurtu trečiajame kėlinyje prieš „Užveža“ prasivėrė sau kelią į finalą (2023 gegužės 28 d., sekmadienis, 21:45 val.)Antrose aštunfinalio rungtynėse „Skroblų alėja“ atsirevanšavo „Užveža“ komandai (2023 balandžio 20 d., ketvirtadienis, 22:10 val.)II lygoje: užtikrinta „Alta transportas“ pergalė prieš „Užveža“ (2023 sausio 04 d., trečiadienis, 22:39 val.)II lygoje: triuškinanti KSM '93 ‒ Bulvaras pergalė prieš KK „Žaibas“ (2023 sausio 04 d., trečiadienis, 22:54 val.)