Alta transportas vs GZP ‒ 2 (84:78)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 gruodžio 05 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Negausiai susirinkę „Alfa transportas“ įveikė „GZP ‒ 2“ krepšininkus

2022 gruodžio 05 d., Pirmadienis, 22:24 val., peržiūros: 247

Gruodžio 5 dieną, 20:40 val., Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje, susitiko "II" lygos komandos „Alfa transportas“ (šeimininkai) ir "GZP – 2" (svečiai). Nors „Alfa transportas“ susirinko vos šešiese, tačiau tai nesutrukdė komandai išlaikyti pranašumą savo rankose, bei pasiekti pergalę rezultatu 84:78 (17:17, 27:22, 17:12, 23:27).

Pirmoji rungtynių dalis buvo gana permaininga, ne kartą keitėsi pirmaujanti ekipa, o lygus ir atkaklus žaidimas tęsėsi iki pat ilgosios pertraukos. Po dviejų kėlinukų priekyje buvo „Alfa transportas“ rezultatu 44:39.

Antroje rungtynių dalyje „Alfa transportas“ sėkmingai išlaikė persvarą savo rankose, nors komanda turėjo tik vieną keitimą, tačiau sugebėjo išlaikyti pakankamai energijos, o rungtynių pabaigoje dar sugebėjo atlaikyti ir varžovų bandymus perlaužti rungtynių eigą. Susitikimas baigėsi rezultatu 84:78.

Justinas Pileckas

„Alta transportas“ be vargo įveikė „Rhino“ (2023 sausio 02 d., pirmadienis, 21:31 val.)Antroje rungtynių pusėje „Alta transportas“ įveikė „Gemavilą“ ir pateko į ketvirtfinalį (2023 balandžio 25 d., antradienis, 20:15 val.) „Alta transportas“ nepasigailėjo „Pikenpoko“ (2022 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:14 val.)Ketvirtajame kėlinyje išplėšė „Alta transportas“ pergalę prieš „Kautech ‒ 2“ (2023 gegužės 10 d., trečiadienis, 21:02 val.)II lygoje: užtikrinta „Alta transportas“ pergalė prieš „Užveža“ (2023 sausio 04 d., trečiadienis, 22:39 val.)„Alta transportas“ įveikė neblogai rungtyniavusią KK „Žaibas“ ekipą (2022 gruodžio 22 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)„Alta transportas“ be didesnio vargo įveikė savo varžovus (2023 kovo 14 d., antradienis, 21:38 val.)2 lygoje ‒ į aštuntfinalį žengia „GZP ‒ 2“ krepšininkai. (2023 balandžio 05 d., trečiadienis, 20:27 val.)„Alta transportas“ ir antrą kartą nugalėjo „Pikenpokas“ ekipą (2023 gegužės 25 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)II lygoje: „Alta transportas“ pergalė prieš Kauno „Rami“ (2022 gruodžio 16 d., penktadienis, 21:52 val.)