ICE vs KK „Žaibas“ (76:54)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 vasario 15 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus progimnazija, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„ICE“ pasiekė triuškinamą pergalę

2023 vasario 15 d., Trečiadienis, 22:00 val., peržiūros: 232

Trečiadienį, vasario 15 d., KV. Kuprevičiaus sporto salėje įvyko „II“ lygos rungtynės tarp šeimininkų „ICE“ ir svečių KK „Žaibas“.

Pirmas kėlinys prasidėjo greitu žaidimu. Abejos komandos bandė pelnyti taškus greitomis atakomis. Geriau užpulti sekėsi šeimininkams, kurie realizavo 3 iš 3 tritaškių bei po pirmojo kėlinio įsiveržė į priekį rezultatu - 18:16. Antrajame kėlinyje šeimininkų geras žaidimas puolime leido padidinti savo turėtą persvarą iki 10 taškų, rezultatas po antrojo kėlinio- 39:28.

Trečiajame kėlinyje svečiai bandė kabintis į rungtynes realizuodami kelis dvitaškius iš eilės. Tačiau šeimininkų komandinis žaidimas, leido realizuoti greitos atakos, dėl kurių skirtumas tarp komandų dar labiau išaugo. Rezultatas po trečiojo kėlinio- 60:41. Ketvirtajame kėlinyje liko tik formalumas. Paskutiniame ketvirtyje 100% dvitaškius metę ICE, nepaliko jokių vilčių priešininkams bei iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu 76:54.

9 taškai

„Užveža“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 sausio 16 d., pirmadienis, 22:35 val.)„Kauno Rami“ pasiekė įtikinamą pergalę (2022 lapkričio 30 d., trečiadienis, 22:18 val.)„ICE“ pasiekė antrą pergalę įveikę „Valpainius“ (2022 lapkričio 14 d., pirmadienis, 21:52 val.)2 lygoje ‒ „Užveža“ pasiekė nelengvą pergalę (2023 kovo 01 d., trečiadienis, 20:58 val.)„ICE“ kontroliavo rungtynes ir pasiekė pergalę (2023 sausio 30 d., pirmadienis, 22:07 val.)Įtemptose varžybose „ICE“ pasiekė pergalę prieš „GZP ‒ 2“ (2023 kovo 01 d., trečiadienis, 22:22 val.)„Kautech ‒ 2“ palaužė „ICE“ pasipriešinimą (2022 gruodžio 18 d., sekmadienis, 16:54 val.)„ICE“ lengvai įveikė negausiai susirinkusius „Kauno švarą“ (2023 vasario 21 d., antradienis, 21:14 val.)Kėlinio pabaigoje „Kauno švara“ įveikė „ICE“ ir iškovojo pirmą pergalę sezone (2023 sausio 10 d., antradienis, 21:32 val.)Užtikrintai „ICE“ komandai atsirevanšavę „UNO“ pasiekė aštunfinalį (2023 balandžio 05 d., trečiadienis, 21:50 val.)