Alta transportas vs BC „Rhino“ (107:65)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 sausio 02 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Alta transportas“ be vargo įveikė „Rhino“

2023 sausio 02 d., Pirmadienis, 21:31 val., peržiūros: 476

Sausio 2 dieną Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko "II" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Alta transportas" priemė svečius BC "Rhino". "Alta transportas" buvo laimėję penkis kartus ir kartą pralaimėję. "Rhino" buvo iškovoję vieną kartą ir buvo pralaimėję tris kartus.

Rungtynes geriau pradėjo "Rhino", kurie sužaidus dvi inutes pirmavo rezultatu 3:7. PRasidėjus antrai kėlinio pusei rezultatas buvo lygus (17:17). Kėlinio antroje pusėje dominavo "Alta transportas", kuriems pavyko įgyti 19 taškų persvarą (38:19).

Po pirmų dviejų antro kėlinio minučių komandas skyrė 30 taškų (51:21). Antroje kėlinio pusėje persvara pamažu augo ir sužaidus pusę rungtynių buvo 39 taškai (69:30).

Antroje rungtynių pusėje nugalėtojas nekėlė abejonių. Trečiame kėlinyje komandos žaidė atsipalaidavę, pačioje kėlinio pabaigoje persvara padidėjo iki 44 taškų (87:43). Ketvirtame kėlinyje "Alta transportas" išsaugojo solidžią persvarą ir laimėjo rungtynes rezultatu 107:45.

6 taškai

„Alta transportas“ nepasigailėjo „Pikenpoko“ (2022 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:14 val.)„Alta transportas“ be didesnio vargo įveikė savo varžovus (2023 kovo 14 d., antradienis, 21:38 val.)II lygoje: „Alta transportas“ pergalė prieš Kauno „Rami“ (2022 gruodžio 16 d., penktadienis, 21:52 val.)„Alta transportas“ ir antrą kartą nugalėjo „Pikenpokas“ ekipą (2023 gegužės 25 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)„Alta transportas“ įveikė neblogai rungtyniavusią KK „Žaibas“ ekipą (2022 gruodžio 22 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)„Pikenpokas“ turėjo vargo su BC „Rhino“ ekipa (2023 sausio 04 d., trečiadienis, 22:04 val.)Negausiai susirinkę „Alfa transportas“ įveikė „GZP ‒ 2“ krepšininkus (2022 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:24 val.)„Alta transportas“ išsiveržė į priekį pusfinalio serijoje prieš „Pikenpokas“ ekipą (2023 gegužės 22 d., pirmadienis, 21:53 val.)II lygoje: užtikrinta „Alta transportas“ pergalė prieš „Užveža“ (2023 sausio 04 d., trečiadienis, 22:39 val.)“KSM ’93 ‒ Bulvaras” užtikrintai įveikė BC „Rhino“ ekipą (2023 sausio 08 d., sekmadienis, 20:43 val.)