MB „TR Project“ vs Kauno Rami (81:84)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 sausio 22 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Lemiamas M. Šepučio tritaškis ir iškovota „Kauno Rami“ pergalė

2024 sausio 22 d., Pirmadienis, 22:53 val., peržiūros: 273

Sausio 22 dieną, Pirmadienį, Kauno technologijų mokymo centro salėse, susitiko TR "Project" ir Kauno Rami ekipos.

Pirmąjį kėlinį startavo taiklus TR "Project" tritaškis. Visgi, įpusėjus kėliniui J. Valaitis dviem taikliais tritaškiais išvedė savo atstovaujamą Kauno Rami komandą į preikį ir šią poziciją jie išlaikė iki kėlinio pabaigos. (18:22)

Antrajame kėlinyje Kauno Rami vis dar laikė žaidimą savo rankose, bet TR "Project" ekipa nuo jų neatsiliko. Po dviejų kėlinių rezultatas tapo 40:47.

Po ilgosios pertraukos Kauno Rami išliko priekyje, į beveik kiekvieną varžovų tritaškį atsakydami tuo pačiu. TR "Project" ekipa nenuleido rankų ir siekė išplėšti pergalė iš svečių komandos. Nebuvo apsieita ir ne karštų emocijų. Susikivirčijus žaidėjams, kuriuos visgi teko išskirti, teisėjas abiems skyrė kompensuojmasias nesportines pražangas ir žaidimas buvo pratęstas.

Lemiamojo kėlinio metu žaidimas tapo aršesnis. Namų komanda pasivijo varžovus. Likus keturioms kėlinio minutėms rezultatas tapo lygus. Šį rezultatą komandos išlaikė iki paskutiniųjų sekundžių. Paskutinės atakos metu taiklus M. Šepučio tritaškis iškovojo Kauno Rami komandai pergalę.

Rezultatu 81:84 (18:22, 22:25, 19:19, 22:18) Kauno Rami šį vakarą švenčia pergalę.

Mantas Šeputis

Lemiamas J. Valaičio dvitaškis „Kauno rami“ komandai atnešė bilietą į II-os lygos pusfinalį (2024 balandžio 29 d., pirmadienis, 22:11 val.)II lygos Šešioliktfinalyje: „Kauno Rami“ pergalė prieš „Mens Square Barbers“ (2024 kovo 17 d., sekmadienis, 17:58 val.)L. Vičiaus lyderystė nulėmė MB „TR Project“ pergalę (2024 vasario 27 d., antradienis, 22:09 val.)Antrojoje rungtynių pusėje „Rauno Rami“ palaužė varžovus. (2024 vasario 20 d., antradienis, 21:19 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Kauno Rami“ (2023 spalio 24 d., antradienis, 22:28 val.)T. Šoriaus 48 taškai ir buzzerbeater'is paskutinę sekundę atnešė „Sparta“ ekipai pergalę prieš „Kauno Rami“ (2024 vasario 18 d., sekmadienis, 22:05 val.)„Kautech ‒ 2“ lengvai susitvarkė su „Kauno Rami“ (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 21:57 val.)Solidi pirma rungtynių pusė leido „Kauno Rami“ įveikti MB „TR Project“ (2024 balandžio 22 d., pirmadienis, 21:52 val.)Trečiajame kėlinyje tritaškiais prapliupę MB „TR Project“ įveikė „Kautech ‒ 2“ (2024 sausio 14 d., sekmadienis, 20:20 val.)„Skroblų alėja“ išbarstė dviženklę persvarą prieš „Kauno Rami“, tačiau iškovojo pergalę (2023 gruodžio 06 d., trečiadienis, 20:33 val.)