GZP ‒ 2 vs Gemavila (71:70)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2024 balandžio 16 d., Antradienis, 19:10 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

D. Miliuko baudos metimas išvedė „GZP ‒ 2“ į ketvirtfinalį

2024 balandžio 16 d., Antradienis, 21:30 val., peržiūros: 123

Balandžio 16 dieną, 19:10 val., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko "II" lygos komandos „GZP ‒ 2“ (šeimininkai) ir "Gemavila" (svečiai). Komandos stojo žaisti trečiųjų, lemiamų, aštuntfinalio rungtynių. Kova buvo nepaprastai atkakli ir permaininga, "Gemavila" rungtynių pabaigoje parodė charakterį, išlygino rezultatą, bet likus žaisti 3 sekundes juos pražudė taiklus D. Miliuko baudos metimas. Rungtynės baigėsi rezultatu 71:70 (14:19, 20:12, 21:15, 16:24).

Rungtynių pirmoji pusė buvo labai permaininga. Kiek geriau pirmame ketvirtyje atrodė "Gemavila", bet jau antro ketvirčio metu jų puolimas buvo visiškai surakintas ir varžovai ne tik išlygino rezultatą, bet ėmė tolti. Prasidedant ilgajai pertraukai „GZP ‒ 2“ pirmavo rezultatu 34:31.

Antroje rungtynių dalyje „GZP ‒ 2“ nutolo per dviženklį atstumą ir rodėsi, kad kontroliuoja rungtynes. Visi "Gemavilos" bandymai atsitiesti baigdavosi vos prasidėję, tačiau viskas pasikeitė atėjus lemiamos minutėms. Skirtumas ėmė mažėti, o kelis svarbius kamuolius perėmę svečiai sugebėjo išlyginti rezultatą, tačiau apmaudžiai prasižengė prieš M. Stankevičių ir likus žaisti 6 sekundes jis stojo mesti baudų. Tačiau abi jos skriejo pro šalį ir sėkmė akimirkai buvo "Gemavilos" rankose, bet kamuolį po netaiklių baudų atkovojo ir dar vieną pražangą išprovokavo D.Miliukas. Būtent jo taiklus pirmasis metimas ir užtikrino šeimininkų pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 71:70.

Matas Antanaitis

42 taškus įmetęs J. Pileckas vedė „GZP-2“ į pergalę (2023 gruodžio 19 d., antradienis, 22:57 val.)Po atkaklios kovos „Skroblių alėja“ įveikė „GZP ‒ 2“ ir žengia į II lygos pusfinalį (2024 gegužės 08 d., trečiadienis, 20:47 val.)2 lygoje ‒ lengva „GZP ‒ 2“ pergalė (2023 lapkričio 22 d., trečiadienis, 21:53 val.)2 lygoje ketvirtfinalio seriją išlygino „GZP ‒ 2“. (2024 gegužės 02 d., ketvirtadienis, 21:59 val.)Puolime strigę „GZP ‒ 2“ nusileido „Arko“ ekipai (2024 sausio 18 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)Atkaklių rungtynių ketvirtame kėlinyje „GZP ‒ 2“ įveikė „Pikenpoką“ (2024 vasario 08 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)Be trenerio žaidę „GZP ‒ 2“ nusileido „Kautech ‒ 2“ ekipai (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 21:46 val.)II lygoje: užtikrinta „GZP ‒ 2“ pergalė prieš BC „Game On“ (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 18:01 val.)Lemtingas tritaškis neišgelbėjo GZP-2, „Gemavila“ švenčia pergalę. (2024 balandžio 09 d., antradienis, 22:08 val.)Po atkaklios kovos „Gemavila“ nugalėjo „GZP-2“ (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 22:37 val.)