Rajonas vs ICE (69:71)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 sausio 09 d., Antradienis, 20:15 val. @ Lietuvos policijos mokykla, Mokslo g. 2, Mastaičiai, Kauno raj., LT-53313

Permainingose rungtynėse: Sunki „ICE“ pergalė prieš „Rajonas“

2024 sausio 09 d., Antradienis, 22:56 val., peržiūros: 205

Antradieni, sausio 9 diena, Lietuvos policijos mokyklos sporto salėje įvyko II lygos F pogrupio rungtynės tarp šeimininkų: „Rajonas“ bei svečių- „ICE“

Pirmajame kėlinyje geriau sekėsi šeimininkams. Dvigubai laimėję kovą po krepšiu, „Rajonas“ greitai įgijo dviženklį pranašumą: 24:12. Antrajame kėlinyje „ICE“ pagavo rungtynių ritmą bei greitomis atakomis sutirpdė šeimininkų pranašumą iki minimumo: 34:33.

Trečiajame kėlinyje, šeimininkai vėl perėmė iniciatyvą. 7/10 įmesti dvitaškiai, leido „Rajonas“ atsiplėšti devyniais taškais: 57:48. Ketvirtajame kėlinyje geras „ICE“ komandinis žaidimas leido išlyginti rezultatą.
Rungtynių pabaiga sprendėsi paskutinėmis rungtynių sekundėmis, kur po L. Čiginsko taiklios baudos skirtumas tarp komandų buvo dveji taškai „ICE“ naudai. M.Leščinskas turėjo paskutinę progą išplėši pergalę, tačiau mestas tritaškis buvo netaiklus. Galutinis rungtynių rezultatas: 69:71 (24:12, 10:21, 23:15, 12:23)

11 atk. kam.

II lygos aštunfinalyje: „Lympo“ pergalė prieš „ICE“ (2024 balandžio 02 d., antradienis, 23:13 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Limobus“ (2024 sausio 28 d., sekmadienis, 20:21 val.)„ICE“ pirmosiose rungtynėse susikrovė solidų pranašumą prieš BC „Rhino“ (2024 kovo 24 d., sekmadienis, 20:36 val.)II lygoje: 5 žaidę „Teltonika“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Rajonas“ (2024 sausio 29 d., pirmadienis, 20:54 val.)Antroje rungtynių pusėje „ICE“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Lankstukas“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 22:23 val.)MB „TR Project“ pasiekė lengvą pergalę prieš „Rajonas“ ekipą (2023 spalio 23 d., pirmadienis, 22:04 val.)Tik rungtynių pabaigoje „VU Kauno fakultetas“ palaužė „Rajonas“ ekipą (2024 vasario 27 d., antradienis, 21:36 val.)Antroje rungtynių pusėje „Teltonika“ išsaugojo pirmoje pusėje įgytą persvarą prieš „ICE“ (2024 vasario 05 d., pirmadienis, 20:35 val.)Nesunkią pergalę iškovojo „Arko“. (2023 gruodžio 06 d., trečiadienis, 20:29 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „ICE“ ekipos pergalę (2024 vasario 01 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)