VU Kauno fakultetas vs Klausučių alaus darykla (63:84)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 16 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Klausučių alaus darykla“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „VU Kauno fakulteto“ krepšininkais

2023 lapkričio 16 d., Ketvirtadienis, 22:49 val., peržiūros: 273

Lapkričio 16 dieną, 20:40 val., Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje, susitiko "II" lygos komandos "VU Kauno fakultetas" (šeimininkai) ir "Klausučių alaus darykla" (svečiai). Nors pirmoji rungtynių dalis buvo labai lygi, tačiau po ilgosios pertraukos "Klausučių alaus darykla" įjungė aukštesnę pavarą ir pasiekė įtikinamą pergalę rezultatu 63:84 (22:19, 13:18, 14:28, 14:19).

Rungtynių pirmoji dalis nebuvo labai rezultatyvi, abi komandos žaidė lygiai ir atkakliai, o krepšininkus palaikė tikrai didelis būrys sirgalių. Intriga išsilaikė iki pat ilgosios pertraukos, o priekyje nedideliu pranašumu buvo "Klausučių alaus darykla" 35:37.

Antroje rungtynių dalyje "Klausučių alaus darykla" tarsi įjungė aukštesnę pavarą ir žaibiškai nutolo. Pirmiausiai sėkmingas žaidimas arčiau krepšio leido svečiams pasiekti dviženklį pranašumą, o vėliau jau skirtumas augo dėl pačių "VU Kauno fakultetas" krepšininkų klaidų ir emocijų. Rungtynių pabaigoje nugalėtojas buvo jau aiškus, o susitikimas baigėsi rezultatu 63:84.

Gvidas Vaičiuška

„Klausučių alaus darykla“ ketvirtajame kėlinyje susitvarkė su „Kautech ‒ 2“. (2024 sausio 21 d., sekmadienis, 21:38 val.)„Klausučių alaus darykla“ rungtynių pabaigoje palaužė „UNO“ pasipriešinimą (2023 lapkričio 29 d., trečiadienis, 21:49 val.)„Klausučių alaus darykla“ rungtynių pabaigoje palaužė „UNO“ (2024 kovo 13 d., trečiadienis, 21:57 val.)Antroje rungtynių pusėje užstrigę „VU Kauno fakultetas“ krepšininkai nusileido „Romegas“ ekipai (2024 kovo 18 d., pirmadienis, 21:59 val.)„Klausučių alaus darykla“ antrą kartą įveikė „Teltoniką“ ir keliauja tolyn (2024 kovo 27 d., trečiadienis, 20:23 val.)„ICE“ silpnai pradėjo rungtynes, tačiau rungtynių pabaigoje palaužė „VU Kauno fakultetas“ ekipą (2024 sausio 07 d., sekmadienis, 20:23 val.)Klausučių alaus darykla triumfavo rungtynės prieš ICE (2023 gruodžio 20 d., trečiadienis, 00:06 val.)„Žalgiris“ turėjo pripažinti „VU Kauno fakulteto“ pranašumą (2024 sausio 22 d., pirmadienis, 21:28 val.)„Mens Square Barbers“ po permainingos kovos įveikė „VU Kauno fakultetas“ jaunimą (2024 vasario 06 d., antradienis, 20:19 val.)Tik rungtynių pabaigoje „VU Kauno fakultetas“ palaužė „Rajonas“ ekipą (2024 vasario 27 d., antradienis, 21:36 val.)