Rajonas vs Pikenpokas (69:80)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 gruodžio 12 d., Antradienis, 20:15 val. @ Lietuvos policijos mokykla, Mokslo g. 2, Mastaičiai, Kauno raj., LT-53313

Svečiuose „Pikenpokas“ iškovojo pergalę.

2023 gruodžio 12 d., Antradienis, 22:59 val., peržiūros: 250

Lietuvos policijos mokykloje, antradienį 12 gruodžio 2023 20:15 "Rajonas" susitiko su "Pikenpokas" komanda.

Įtemptoje krepšinio dvikovoje "Pikenpokas" nugalėjo 80:69 prieš atkaklią "Rajonas" komandą. Rungtynėse, pasižyminčiose įtemptais ketvirčiais ir išskirtiniais pasirodymais, atsiskleidė abiejų komandų varžybinė dvasia.

Pirmasis ketvirtis davė toną įtemptai kovai, o "Pikenpokas" komanda iš pradžių pirmavo 20:14. Antrajame ketvirtyje "Rajonas" atsilaikė ir pademonstravo puolimo meistriškumą, tačiau "Pikenpokas" išlaikė nedidelę persvarą ir įpusėjus rungtynėms rezultatas buvo 38:34. Trečiajame ketvirtyje abi komandos įnirtingai kovėsi, tačiau "Pikenpokas" sugebėjo padidinti savo pranašumą iki 57-49. Paskutiniame ketvirtyje "Pikenpokas" demonstravo puikų žaidimą, 27:16 pranoko "Rajonas" ir iškovojo pelnytą pergalę.

Išskirtiniai žaidėjų pasirodymai: Rajono komandos narys Ignas Matulaitis (Nr. 0): I.Matulaitis per 40 žaidimo minučių pelnė 36 taškus. Pagirtinas jo taiklumas metant iš žaidimo (45,5 %) ir baudų metimus (66,7 %). Nepaisant jo pastangų, Rajonas savo buvimo aikštėje metu susidūrė su deficitu. Matulaitis atkovojo 7 atšokusius kamuolius ir blokavo 2 varžovų metimus. Gediminas Vasiliauskas (Nr. 11): G.Vasiliauskas per 35 žaidimo minutes pademonstravo universalumą – 14 taškų, 11 atkovotų kamuolių ir 4 išprovokuotos pražangos. Visapusiškas pasirodymas atspindėjo jo svarbą komandai, nors Rajonas susidūrė su sunkumais ir šias varžybas pralaimėjo. G.Vasiliauskas šiose rungtynėse surinko dvigubą dublį.

Pikenpokas komandoje geriausiai pasirodė: Dominykas Venckus (Nr. 6): Venckus tapo pagrindiniu "Pikenpoko" žaidėju ir per 33 minutes pelnė 22 taškus. Jo pataikymas į krepšį (40,0 %) ir tritaškių metimų (30,0 %) buvo labai svarbus, taip pat 11 atkovotų kamuolių ir 6 perimti kamuoliai parodė jo įtaką visiems žaidimo aspektams. D.Venckus surinko dvigubą dublį rungtynių metu. Ne ką mažiau prisidėjo ir Tomas Ziutelis (Nr. 8): Būdamas komandos kapitonu, T.Ziutelis pademonstravo išskirtinį efektyvumą – 75,0 % taiklumas. Jo 20 taškų indėlis kartu su žaidimais gynyboje (perimti kamuoliai ir blokai) pademonstravo jo lyderystę aikštelėje ir už jos ribų.

Rungtynių lūžis įvyko 29:34, kai "Pikenpokas" išsiveržė į priekį. Šis lemiamas momentas buvo lemiamas, nes "Pikenpokas" toliau didino savo pranašumą ir galiausiai iškovojo pergalę rezultatu 80:69.

15 taškų

Atkrintamąsias „Pikenpokas“ pradėjo pergale (2024 kovo 19 d., antradienis, 08:14 val.)„Romegas“ atlaikė „Pikenpokas“ ekipos šturmą ir iškovojo pergalę (2024 sausio 09 d., antradienis, 22:31 val.)„Pikenpokas“ iššvaistė pranašumą, bet pergalę iškovojo (2023 spalio 25 d., trečiadienis, 23:00 val.)Pratęsimo metu KM „Žalgiris“ 2 komanda iškovojo pergalę (2023 lapkričio 22 d., trečiadienis, 21:32 val.)Pikenpoko pergalė (2024 vasario 18 d., sekmadienis, 19:17 val.)Apylygėje kovoje „Lympo“ išplėšė pergalę (2024 kovo 04 d., pirmadienis, 23:04 val.)„ICE“ atlaikė „Rajonas“ ekipos spaudimą ir iškovojo nelengvą pergalę (2023 lapkričio 22 d., trečiadienis, 20:23 val.)Ketvirtame kėlinyje subyrėjęs „ICE“ nusileido „Pikenpokas“ ekipai (2023 lapkričio 16 d., ketvirtadienis, 21:59 val.)„Arko“ antrą kartą įveikė „Pikenpoką“ ir pateko į ketvirtfinalį (2024 balandžio 10 d., trečiadienis, 20:13 val.)„Rajonas“ paliko KM „Žalgirį“ be pergalių (2024 sausio 12 d., penktadienis, 22:22 val.)