BC „Game On“ vs UNO (83:60)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2024 kovo 24 d., Sekmadienis, 16:15 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

BC „Game On“ atsirevanšavo „UNO“ ekipai ir žengia toliau

2024 kovo 24 d., Sekmadienis, 17:33 val., peržiūros: 74

Lietuvos sveikatos mokslų universitete įvyko II lygos šešioliktfinalio antrosios rungtynės, kuriose susitiko BC "Game On" ir "UNO". Pirmose rungtynės "UNO" įveikė varžovus ir į antrąsias rungtynes atsineša 7 taškų pranašumą.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo, tačiau ketvirčio pabaigoje BC "Game On" surengė keletą greitų atakų ir susikrovė 5 taškų pranašumą ( 18:13). Antrame kėlinyje toliau "UNO" neatrado savojo žaidimo, metimai skriejo pro šalį, o svečiai didino pranašumą su kiekviena minute ir skaičiavo rekordinį pranašumą. Rezultatas po dviejų kėlinių – 40:24

Po ilgosios pertraukos toliau BC "Game On" buvo pranašesni visa galva ir trečiajame kėlinyje įrodė pranašumą bei padidino atotrūkį ( 56:36). Ketvirtame kėlinyje svečiai dar bandė kilti į lemiamą šturmą, kur pradėjo lipti varžovams ant kulnų ir šeimininkai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 64:46). Per likusį laiką šeimininkai atsigavo po šalto dušo ir atstatė turėtą pranašumą. BC "Game On" žengia toliau turėdami geresnį tarpusavyje taškų pranašumą +16. Galutinis rezultatas – 83:60 (18:13, 22:11, 16:12, 27:24)

15 atk. kam.

„Kauno Rami“ atlaikė „UNO“ ekipos šturmą ir iškovojo pergalę (2024 kovo 03 d., sekmadienis, 21:36 val.)BC „Game on“ neturėjo vargo su „Teltonika“ (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 18:13 val.)BC „Game On“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 gruodžio 12 d., antradienis, 21:51 val.)MB „TR Project“ užmėtė „UNO“ ekipą tritaškiais ir nutraukė pralaimėjimų seriją (2023 gruodžio 18 d., pirmadienis, 22:00 val.)VšĮ „Gatvės vaikai“ gana užtikrintai susitvarkė su „UNO“ kolektyvu (2024 sausio 10 d., trečiadienis, 21:38 val.)II lygoje: BC „Game On“ pergalė prieš „Mens Square Barbers“ (2023 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:46 val.)„Arko“ įrašė pirmą pralaimėjimą „UNO“ komandai (2023 lapkričio 22 d., trečiadienis, 21:47 val.)„Klausučių alaus darykla“ rungtynių pabaigoje palaužė „UNO“ pasipriešinimą (2023 lapkričio 29 d., trečiadienis, 21:49 val.)M. Namikas atvedė MB „TR Project“ į pergalę prieš „UNO“ (2024 vasario 05 d., pirmadienis, 22:10 val.)BC „Rhino“ neturėjo vargo su tarp BC „Game On“ ekipa (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 17:54 val.)