Gemavila vs GZP ‒ 2 (78:72)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 07 d., Antradienis, 20:45 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Po atkaklios kovos „Gemavila“ nugalėjo „GZP-2“

2023 lapkričio 07 d., Antradienis, 22:37 val., peržiūros: 155

Lapkričio 6 dieną, Kauno "Santaros" gimnazijoje, įvyko II lygos, reguliariaus sezono rungtynės, kuriose susitiko "Gemavila" ir "GZP-2" ekipos. Rungtynes po atkaklios kovos laimėjo "Gemavila" krepšininkai.78:72 (16:17, 17:18, 21:16, 24:21).

Rungtynės prasidėjo klampiai. Komandos keitėsi netaikliais metimais ir sunkiai sekėsi rinkti taškus. Tačiau abi ekipos po truputį įsivažiavo ir vyko itin atkakli kova. Per pirmąją pusę nei vienai nei kitai komandai apčiuopiamesnio pranašumo susikurti nepavyko, tačiau į ilgąją pertrauką "GZP-2" vyrukai žengė su trapiu pranašumu 35-33.

Po pertraukos vaizdas nesikeitė ir toliau vyko nuožmi bei atkakli kova. Tačiau "Gemavila" krepšininkai ketvirtajame kėlinyje surengė spurtą, kuris leido perimti rungtynių kontrolę ir rungtynes užbaigti pergalingai.

Justinas Pileckas

Atkakliose rungtynėse „Gemavila“ palaužė „Rhino“ komandą (2024 sausio 23 d., antradienis, 22:15 val.)Permainingose ir atkakliose rungtynėse „Lympo“ pergalė prieš „GZP ‒ 2“ (2023 lapkričio 28 d., antradienis, 22:20 val.)„Gemavila“ lengvai įveikė „Pikenpoką“ (2024 sausio 16 d., antradienis, 21:46 val.)Po atkaklios kovos „Skroblių alėja“ įveikė „GZP ‒ 2“ ir žengia į II lygos pusfinalį (2024 gegužės 08 d., trečiadienis, 20:47 val.)„Gemavila“ nesunkiai įveikė „Clutch“ komandą (2023 gruodžio 12 d., antradienis, 21:54 val.)II lygoje: užtikrinta „Gemavila“ pergalė prieš BC „Romegas“ (2024 vasario 13 d., antradienis, 23:41 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Skroblų alėja“ (2024 balandžio 24 d., trečiadienis, 21:10 val.)Antroje rungtynių pusėje KM „Žalgiris“ 2 įveikė „GZP ‒ 2“ (2024 kovo 04 d., pirmadienis, 20:21 val.)Visas rungtynes pirmavę „Gemavila“ įveikė „Akademiją VDU‒ŽUA“ (2023 lapkričio 28 d., antradienis, 21:53 val.)Užtikrinta „Gemavila“ pergalė namų salėje (2023 spalio 24 d., antradienis, 22:32 val.)