KM „Žalgiris“ vs Lympo (55:85)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 gruodžio 01 d., Penktadienis, 18:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Lympo“ paliko KM „Žalgiris“ ekipą be pergalių

2023 gruodžio 01 d., Penktadienis, 20:01 val., peržiūros: 199

Gruodžio 1 d., penktadienį, KM „Žalgiris“ sporto salėje buvo sužaistos II lygos rungtynės tarp KM „Žalgiris“ (0-5) ir „Lympo“ (2-2) ekipų.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviu abiejų ekipų žaidimu, o pirmasis kėlinys baigėsi T. Šimėno perimtu kamuoliu ir greita ataka, po kurios rezultatas buvo 10:15.

Antrajame kėlinyje R.Dambrauskas metė vieną metimą iš po krepšio po kito, kas leido „Lympo“ dar labiau tolti ir įpusėjus susitikimui būti priekyje 22:41.

Trečio kėlinio pradžioje po trijų A. Sinkevičiaus tolimų metimų KM „Žalgiris“ artėjo iki 38:50. Po dar dviejų K. Zaikino tritaškių šeimininkai mažino deficitą iki dešimties taškų, bet „Lympo“ kėlinį pabaigė septyniais taškais be atsako ir po trijų kėlinių pirmavo 44:61.

Ketvirtame kėlinuke svečiai įtvirtino savo pergalę ir paliko KM „Žalgiris“ ekipą be laimėjimų. Galutinis susitikimo rezultatas 55:85 (10:15, 12:26, 22:20, 11:24).

Vytautas Dranseika

„Rajonas“ paliko KM „Žalgirį“ be pergalių (2024 sausio 12 d., penktadienis, 22:22 val.)Rungtynių pabaigoje „Lympo“ palaužė KM „Žalgiris“ 2  ekipą (2024 vasario 22 d., ketvirtadienis, 09:03 val.)„Lankstukas“ nugalėjo ir toliau nelaiminčią KM „Žalgiris“ ekipą (2024 sausio 29 d., pirmadienis, 21:30 val.)„Lympo“ ketvirtfinalyje antrą kartą įveikė KM „Žalgiris“ 2 komandą ir pateko į pusfinalį (2024 gegužės 02 d., ketvirtadienis, 21:50 val.)„GZP ‒ 2“ lengvai nugalėjo KM „Žalgirio“ jaunimą (2023 gruodžio 04 d., pirmadienis, 21:37 val.)„Lympo“ susitvarkė su „Spartos“ vyrais (2023 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)„Lympo“ ketvirtfinalį pradėjo pergale prieš KM „Žalgirį“ 2 (2024 balandžio 25 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)„Lympo“ gana užtikrintai susitvarkė su „Arko“ ekipa (2024 vasario 13 d., antradienis, 20:32 val.)„Clutch“ pasiekė nesunkią pergalę prieš KM „Žalgiris“ (2023 lapkričio 06 d., pirmadienis, 21:40 val.)„Clutch“ įrodė savo pranašumą prieš KM „Žalgiris“ (2024 vasario 26 d., pirmadienis, 22:09 val.)