Rajonas vs Lankstukas (72:103)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 vasario 20 d., Antradienis, 20:15 val. @ Lietuvos policijos mokykla, Mokslo g. 2, Mastaičiai, Kauno raj., LT-53313

„Lankstukas“ užtikrintai įveikė „Rajonas“ ekipą

2024 vasario 20 d., Antradienis, 21:24 val., peržiūros: 102

Lietuvos policijos mokyklos sporto salėje įvyko II lygos rungtynės, kuriose susitiko "Rajonas" ir "Lankstukas".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo, tačiau "Lankstukas" sužaidė "sausą" atkarpą 8:0. kur įsiveržė į priekį dviženkliu pranašumu ( 13:23). Antrame kėlinyje svečiai toliau nestabdė apsukų, o "Rajonas" niekaip nesugebėjo stabdyti greitų varžovų atakų. Vis dėlto aikštelės šeimininkai suaktyvino puolimą, tačiau tu buvo maža – 32:46

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepakito. "Lankstukas" toliau įrodinėjo savo pranašumą prieš varžovus ( 56:78). Lemiamas kėlinys buvo tik formalumas ir "Rajonas" turėjo pripažinti svečių pranašumą, rezultatu – 72:103 (13:23, 19:23, 24:32, 16:25)

Tomas Marcinkevičius

„Limobus“ užtikrintai įveikė „Rajono“ ekipą (2024 sausio 16 d., antradienis, 21:34 val.)„Lankstukas“ turėjo pripažinti „Limobus“ pranašumą (2024 vasario 11 d., sekmadienis, 19:24 val.)„Lankstukas“ nugalėjo ir toliau nelaiminčią KM „Žalgiris“ ekipą (2024 sausio 29 d., pirmadienis, 21:30 val.)„Lankstukas“ po pratęsimo susitvarkė su „Clutch“ ekipa (2024 sausio 23 d., antradienis, 20:37 val.)Tik rungtynių pabaigoje „VU Kauno fakultetas“ palaužė „Rajonas“ ekipą (2024 vasario 27 d., antradienis, 21:36 val.)Paskutiniame kėlinyje „Lankstukas“ neatsilaikė prieš „Spartos“ duetą. (2023 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)„Mens Square Barbers“ įrodė pranašumą prieš „Rajonas“ ekipą (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 15:44 val.)MB „TR Project“ pasiekė lengvą pergalę prieš „Rajonas“ ekipą (2023 spalio 23 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Lankstukas“ po pratęsimo palaužė „VU Kauno fakultetą“ (2024 sausio 16 d., antradienis, 23:08 val.)II lygoje: 5 žaidę „Teltonika“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Rajonas“ (2024 sausio 29 d., pirmadienis, 20:54 val.)