MB „TR Project“ vs Pikenpokas (70:67)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 06 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Po įnirtingos kovos pergalę išplėšė MB „TR Project“

2023 lapkričio 06 d., Pirmadienis, 22:43 val., peržiūros: 270

Lapkričio 6 d., pirmadienį, KTMC sporto salėje buvo sužaistos „II lygos“ rungtynės tarp MB „TR Project“ ir „Pikenpoko“ ekipų.

Rungtynes iš karto geriau pradėjo svečių komanda kurie staigiai spurtavo rezultatu (7:11). MB „TR Project“ link kėlinio pabaigos buvo sumažinę atsilikimą, tačiau po J. Danaso metimų šeimininkai pirmavo 22:28.

Antrojo ketvirčio pradžioje kiek geriau atrodė svečiai, kurie smeigė dar porą taiklių tolimų metimų ir įgijo jau 10 taškų pranašumą. Tačiau tuomet jų puolime įsivyravo visiška stagnacija ir jie kelias minutes nesugebėjo pelnyti nė taško. Tuo pasinaudojo šeimininkai, pelnė 10 taškų be atsako ir išlygino rezultatą. Per likusį kėlinio laiką abi komandos žaidė apylygiai Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 40:42.

Trečiąjį ketvirtį kiek sėkmingiau pradėjo svečiai. Jie vėl kelias atakas sėkmingai apsigynė ir buvo atitrūkę 8 taškais nuo priešininkų – 40:48. Toliau rungtynės vėl vyko taškas į tašką ir ketvirčio pabaigoje kiek geresnę atkarpą sužaidė MB „TR Project“ vėl išlygino rezultatą. Rezultatas po trijų kėlinių buvo 55:55. Lemiamo kėlinio metu komandos ir toliau žaidė gana apylygiai ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. Skirtumas tarp komandų per daug nekito didžiąją ketvirčio dalį. Likus žaisti minutei, šeimininkai pelnė greitus 8 taškus paeiliui ir taip susigrąžino pranašumą. Tai buvo pergalingas spurtas ir MB „TR Project“ šventė sunkoką pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 70:67.

Simonas Ziutelis

Po atkaklios kovos pergalę pasiekė MB „TR Project“ (2024 sausio 10 d., trečiadienis, 22:43 val.)L. Vičiaus lyderystė nulėmė MB „TR Project“ pergalę (2024 vasario 27 d., antradienis, 22:09 val.)„VU Kauno fakultetas“ iškovojo pirmąją pergalę įveikę MB „TR Project“ (2023 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:02 val.)„Arko“ rungtynių pabaigoje palaužė MB „TR Project“ krepšininkus (2023 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:48 val.)KM „Žalgiris“ 2 jaunuoliai pabaigoje susitvarkė su MB „TR Project“. (2023 gruodžio 13 d., trečiadienis, 21:35 val.)Išlaikė pranašumą „UNO ir pavogė pergalę iš „Pikenpoko“ (2023 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:41 val.)Trečiajame kėlinyje tritaškiais prapliupę MB „TR Project“ įveikė „Kautech ‒ 2“ (2024 sausio 14 d., sekmadienis, 20:20 val.)M. Namikas atvedė MB „TR Project“ į pergalę prieš „UNO“ (2024 vasario 05 d., pirmadienis, 22:10 val.)Apylygėje kovoje „Lympo“ išplėšė pergalę (2024 kovo 04 d., pirmadienis, 23:04 val.)Solidi pirma rungtynių pusė leido „Kauno Rami“ įveikti MB „TR Project“ (2024 balandžio 22 d., pirmadienis, 21:52 val.)