Kautech ‒ 2 vs Skroblų alėja (76:87)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 kovo 03 d., Sekmadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Skroblų alėja“ po permainingos kovos įveikė „Kautech ‒ 2“ ir užsitikrino grupės nugalėtojos poziciją

2024 kovo 03 d., Sekmadienis, 22:00 val., peržiūros: 208

Kovo 3 d., sekmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos II lygos rungtynės tarp „Kautech ‒ 2“ (9-5) ir „Skroblų alėja“ (12-3) ekipų.

Rungtynių pradžioje žaidimas buvo atkaklus ir permainingas, pirmaujanti komanda keitėsi beveik po kiekvieno taiklaus metimo, o pirmasis kėlinys baigėsi minimaliu „Kautech ‒ 2“ ekipos pranašumu 19:18.

Antrajame kėlinyje po N. Genio dviejų tritaškių „Skroblų alėja“ kiek atitolo – 27:32. Nors šeimininkai artėjo labai greitai iki vieno taško deficito, tačiau „Skroblų alėja“ ir vėl dviem tolimais metimais kiek nutolo ir įpusėjus susitikimui buvo priekyje 38:43.

Trečiasis kėlinukas geriau prasidėjo šeimininkams, kurie po L. Ivanovo tritaškio išsiveržė į priekį 48:45. Bet „Skroblų alėja“ ir toliau pasitikėjo tritaškiais metimais, kurie leido vėl persverti rungtynių rezultatą ir po trijų kėlinių pirmavo 60:65.

Lemiamas kėlinys prasidėjo geresniu šeimininku žaidimu ir rezultatas labai greitai tapo lygus 68:68. Bet tada svečius į priekį patraukė rezultatyviai sužaidęs G.Užpalis, o „Skroblų alėja“ iškovojo pergalę bei užsitikrino grupės nugalėtojos poziciją. Galutinis susitikimo rezultatas 76:87 (19:18, 19:25, 22:22, 16:22).

15 taškų

Po atkaklios kovos „Skroblių alėja“ įveikė „GZP ‒ 2“ ir žengia į II lygos pusfinalį (2024 gegužės 08 d., trečiadienis, 20:47 val.)„Arko“ po permainingos kovos pasiekė pergalę ir perlipo ketvirtfinalio barjerą (2024 balandžio 21 d., sekmadienis, 22:24 val.)„Skroblų alėja“ antrą kartą įveikę „Game On“ pateko į ketvirtfinalį (2024 balandžio 07 d., sekmadienis, 17:26 val.)„Skroblų alėja“ pergalingai pradėjo aštuntfinalio seriją (2024 kovo 27 d., trečiadienis, 22:28 val.)„Skroblų alėja“ atlaikė „Romegas“ ekipos spaudimą ir iškovojo eilinę pergalę (2023 lapkričio 29 d., trečiadienis, 20:29 val.)II lygoje: „Skroblų alėja“ įveikė „Kauno Rami“ (2024 sausio 15 d., pirmadienis, 23:14 val.)VšĮ „Gatvės vaikai“ palaužė „Kautech ‒ 2“ ir įnešė dar daugiau sumaišties į grupės turnyrinę lentelę (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 20:14 val.)„Skroblų alėja“ išbarstė dviženklę persvarą prieš „Kauno Rami“, tačiau iškovojo pergalę (2023 gruodžio 06 d., trečiadienis, 20:33 val.)„Skroblų alėja“ ketvirtame kėlinyje perlaužė rungtynes prieš VšĮ „Gatvės vaikai“ ekipą (2023 lapkričio 08 d., trečiadienis, 20:39 val.)„Skroblų alėja“ nesunkiai susitvarkė su „Akademija VDU-ŽUA“ (2024 sausio 09 d., antradienis, 23:19 val.)