Akademija VDU-ŽUA vs Clutch (100:73)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 gruodžio 03 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

2 lygoje ‒ 100 taškų pelnę „Akademija VDU-ŽUA“ pergalė

2023 gruodžio 03 d., Sekmadienis, 17:17 val., peržiūros: 224

Sekmadienį, gruodžio 3 dieną, Kauno technologijų mokymo centre vyko 2 lygos susitikimas tarp „Akademija VDU-ŽUA“ ir „Clutch“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje abi komandos gynėsi zoninę gynybą, bet tai joms veikė gan skirtingai. „Akademija VDU-ŽUA“ dažnai perimdavo blogus „Clutch“ perdavimus, o tai lėmė, kad po pirmo kėlinio rezultatu 29:17 pirmavo „Akademija VDU-ŽUA“.

Antrajame kėlinyje atsisėdus „Clutch“ lyderiui I. Ivanauskui komandai iš vis buvo sunku susikurti kažkokius metimus puolime ir tai didino skirtumą tarp komandų. Rezultatu 57:27 pirmavo „Akademija VDU-ŽUA“.

Antroje pusėje R.Stankevičius gavo 2 technines už varžovų gąsdinimą, kas lėmė tai, jog jis buvo diskvalifikuotas iš varžybų. „Akademija VDU-ŽUA“ šiek tiek atsipalaidavo gynyboje ir pralaimėjo trečiąjį kėlinį, bet rungtynių nugalėtojo klausimas jau buvo aiškus. Po trijų kėlinių rezultatu 81:55 pirmavo „Akademija VDU-ŽUA“.

Paskutiniame kėlinyje 9:0 spurtu „Clutch“ įžiebė sau šiek tiek vilties. Tačiau „Akademija VDU-ŽUA“ susiėmė ir tvarkingai užbaigė rungtynes greitomis atakomis. Galutinis rezultatas:100:73 (29:17, 28:10, 24:28, 19:18).

KKL II lyga „Sparta“ vs „Akademija VDU-ŽUA“ (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 16:03 val.)Sezoną II lygoje sėkmingai pradėjo „Akademija VDU-ŽUA“ (2023 spalio 30 d., pirmadienis, 22:19 val.)2 lygoje ‒ lengva „GZP ‒ 2“ pergalė (2023 lapkričio 22 d., trečiadienis, 21:53 val.)E. Staugaičio tritaškiai atnešė „Akademija VDU-ŽUA“ pergalę prieš „Lankstukas“ krepšininkus (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 15:44 val.)„Skroblų alėja“ nesunkiai susitvarkė su „Akademija VDU-ŽUA“ (2024 sausio 09 d., antradienis, 23:19 val.)Nepaisant didelio klaidų skaičiaus „Kautech ‒ 2“ įveikė „Akademija VDU-ŽUA“ ekipą (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 20:13 val.)„Kauno Rami“ ketvirtame kėlinyje įrodė savo pranašumą prieš „Akademija VDU-ŽUA“ (2024 kovo 05 d., antradienis, 20:27 val.)VšĮ „Gatvės vaikai“ palaužė keturiese likusius „Akademija VDU-ŽUA“ krepšininkus (2024 sausio 16 d., antradienis, 22:09 val.)„UNO“ paskutinėmis sekundėmis patiesė „Akademija VDU-ŽUA“ (2024 vasario 14 d., trečiadienis, 21:35 val.)Visas rungtynes pirmavę „Gemavila“ įveikė „Akademiją VDU‒ŽUA“ (2023 lapkričio 28 d., antradienis, 21:53 val.)