Lympo vs ICE (97:74)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2024 balandžio 02 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

II lygos aštunfinalyje: „Lympo“ pergalė prieš „ICE“

2024 balandžio 02 d., Antradienis, 23:13 val., peržiūros: 146

Antradieni, balandžio 02 diena, Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje įvyko II lygos pirmosios aštuntfinalio varžybos tarp šeimininkų: „Lympo“ bei svečių: „ICE“.

Pirmojoje rungtynių pusėje geriau sekėsi svečiams. 50 procentų tritaškius realizavę „ICE“, į ilgąją pertrauką išsinešė 5 taškų pranašumą: 33:38

Antrojoje rungtynių pusėje iniciatyvą perėmė „Lympo“. Greitos kokybiškos atakos bei komandinis žaidimas, leido šeimininkams susikrauti dviženklį pranašumą. „ICE“ dar bandė tirpdyti skirtumą keliomis sėkmingomis atakomis iš eilės, tačiau „Lympo“ nepasimetė bei toliau, taikliais metimais didino skirtumą tarp komandų.

Galutinis rungtynių rezultatas: 97:74 (14:28, 19:10, 30:15, 34:21).

8 taškai

Permainingose ir atkakliose rungtynėse „Lympo“ pergalė prieš „GZP ‒ 2“ (2023 lapkričio 28 d., antradienis, 22:20 val.)Permainingose rungtynėse: Sunki „ICE“ pergalė prieš „Rajonas“ (2024 sausio 09 d., antradienis, 22:56 val.)Nerezultatyviose rungtynėse ‒ „Lympo“ pergalė (2023 gruodžio 12 d., antradienis, 20:29 val.)Tik ketvirtame kėlinyje „Lympo“ įrodė pranašumą prieš „Gemavila“ ekipą (2024 vasario 06 d., antradienis, 22:13 val.)„Lympo“ įrodė savo pranašumą prieš „Romegą“ (2024 sausio 30 d., antradienis, 22:47 val.)„Lympo“ ketvirtfinalį pradėjo pergale prieš KM „Žalgirį“ 2 (2024 balandžio 25 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)2 lygoje į ketvirtfinalį žengė „Lympo“ (2024 balandžio 08 d., pirmadienis, 23:36 val.)Rungtynių pabaigoje „Lympo“ palaužė KM „Žalgiris“ 2  ekipą (2024 vasario 22 d., ketvirtadienis, 09:03 val.)Nesunkią pergalę iškovojo „Arko“. (2023 gruodžio 06 d., trečiadienis, 20:29 val.)Apylygėje kovoje „Lympo“ išplėšė pergalę (2024 kovo 04 d., pirmadienis, 23:04 val.)