Akademija VDU-ŽUA vs Lympo (72:68)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 19 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Akademija VDU-ŽUA“ atlaikė „Lympo“ spaudimą ir iškovojo nelengvą pergalę

2023 lapkričio 19 d., Sekmadienis, 21:58 val., peržiūros: 208

Lapkričio 19 d., sekmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos II lygos rungtynės tarp „Akademija VDU-ŽUA“ (1-1) ir „Lympo“ (1-1) ekipų.

Rungrynių pradžioje po penkių V. Dranseikos taškų „Lympo“ išsiveržė į priekį 7:11. Nors šeimininkams A.Stanevičius pataikė du tolimus metimus, tačiau iniciatyvą savo rankose laikė svečiai, kurie po E. Enzelio tritaškio buvo priekyje 15:22.

Antrajame kėlinuke po E. Staugaičio tritaškio rezultatas tapo lygus 26:26. Visgi, tada „Lympo“ spurtavo 0:8 ir vėl kiek nutolo. Bet tada E.Staugaitis pataikė du tolimus metimus paeiliui, o rezultatas įpusėjus susitikimui vėl buvo lygus – 36:36.

Trečiajame kėlinyje svečiai vėl iškart tolo iki 38:45. Visgi, nuo tada „Lympo“ puolimas sustojo, o tuo pasinaudojusi „Akademija VDU-ŽUA“ ekipa persvėrė rungtynių svarstykles ir pasibaigus kėliniui pirmavo minimaliu pranašumu 48:47.

Lemiamo kėlinio viduryje po A. Stanevičiaus dviejų tolimų metimų „Akademija VDU-ŽUA“ pirmavo 61:58. Vėliau dar sekė penkių taškų šeimininkų atkarpą, po kurios rezultatas buvo 66:58. Visgi, „Lympo“ nepasidavė, mažino deficitą iki minimumo, tačiau „Akademija VDU-ŽUA“ atlaikė spaudimą ir iškovojo nelengvą pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 72:68 (15:22, 21:14, 12:11, 24:21).

13 atk. kam.

„Gemavilą“ atkakliose rungtynėse įveikę „Lympo“ iškovojo pirmą pergalę II lygoje (2023 lapkričio 14 d., antradienis, 22:02 val.)Apylygėje kovoje „Lympo“ išplėšė pergalę (2024 kovo 04 d., pirmadienis, 23:04 val.)Pusfinalio serijoje „Lympo“ pasiekė įtikinamą pergalę (2024 gegužės 08 d., trečiadienis, 22:58 val.)2 lygoje ‒ 100 taškų pelnę „Akademija VDU-ŽUA“ pergalė (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 17:17 val.)Tik ketvirtame kėlinyje „Lympo“ įrodė pranašumą prieš „Gemavila“ ekipą (2024 vasario 06 d., antradienis, 22:13 val.)„Lympo“ įrodė savo pranašumą prieš „Romegą“ (2024 sausio 30 d., antradienis, 22:47 val.)„Pikenpokas“ dar kartą lengvai susitvarkė su “Akademija VDU-ŽUA” ir žengė į aštuntfinalį (2024 kovo 25 d., pirmadienis, 22:00 val.)„Lympo“ paliko KM „Žalgiris“ ekipą be pergalių (2023 gruodžio 01 d., penktadienis, 20:01 val.)Permainingose ir atkakliose rungtynėse „Lympo“ pergalė prieš „GZP ‒ 2“ (2023 lapkričio 28 d., antradienis, 22:20 val.)KKL II lyga „Sparta“ vs „Akademija VDU-ŽUA“ (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 16:03 val.)