MB „TR Project“ vs Akademija VDU-ŽUA (83:65)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 sausio 29 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

“MB “TR Project” gana lengvai susitvarkė su savo varžovais

2024 sausio 29 d., Pirmadienis, 22:01 val., peržiūros: 199

Pirmadienį, sausio 29 dieną, Kauno TMC sporto salėje įvyko “II” lygos pirmenybių rungtynės tarp D pogrupio komandų – vietos “MB “TR Project” bei svečių “Akademija VDU-ŽUA”.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie gana greitai išsiveržė į priekį ir įgijo solidesnį pranašumą. Ketvirčiui įpusėjus, skirtumas tarp komandų buvo jau dviženklis. Per likusį kėlinio laiką skirtumas tarp komandų per daug nepakito, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 24:15. Antrąjį ketvirtį “MB “TR Project” ekipa pradėjo pataikydama dar porą tritaškių ir dar labiau nutolo nuo savo varžovų. Antroje ketvirčio pusėje svečiai kiek apmažino savo atsilikimą, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 43:31.

Trečiąjį ketvirtį komandos pradėjo gana vangiai ir sunkiai rinko taškus. Skirtumas tarp komandų per daug dėl to ir nepakito, bet ketvirčiui einant į pabaigą, “MB “TR Project” kolektyvas dar užbėgo į priekį ir įtvirtino savo pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 61:42. Lemiamo ketvirčio metu “Akademija VDU-ŽUA” nesugebėjo mesti rimtesnio iššūkio savo varžovams ir “MB “TR Project” ekipa iškovojo ganėtinai užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 83:65.

tikri tiek daug?wau..keista
justinas712024 vasario 04 d., 22:28 val.
7-8 varžybas
Anonimas2024 vasario 04 d., 18:19 val.
Kelias varžybas reikia sužaisti 2 lygije ,kad galima žaisti atkrintamosiose?Nes taip konkrečiai ir nėra parašyta
„Kautech ‒ 2“ lengvai susitvarkė su savo varžovais (2023 lapkričio 24 d., penktadienis, 20:17 val.)„Pikenpokas“ dar kartą lengvai susitvarkė su “Akademija VDU-ŽUA” ir žengė į aštuntfinalį (2024 kovo 25 d., pirmadienis, 22:00 val.)MB „TR Project“ pasiekė lengvą pergalę prieš „Rajonas“ ekipą (2023 spalio 23 d., pirmadienis, 22:04 val.)MB „TR Project“ po įtempto trilerio įveikė VšĮ „Gatvės vaikus“ ir pratęsė savo sezoną (2024 balandžio 15 d., pirmadienis, 22:07 val.)Išretėjusi MB „TR Project“ atlaikė „Sparta“ ekipos šturmą ir iškovojo pergalę (2024 kovo 04 d., pirmadienis, 21:55 val.)MB „TR Project“ išbarstė dviženklį pranašumą, tačiau po pratęsimo palaužė „Klausučių alaus darykla“ ekipą (2023 spalio 30 d., pirmadienis, 22:13 val.)MB „TR Project“ užmėtė „UNO“ ekipą tritaškiais ir nutraukė pralaimėjimų seriją (2023 gruodžio 18 d., pirmadienis, 22:00 val.)„Skroblų alėja“ nesunkiai susitvarkė su „Akademija VDU-ŽUA“ (2024 sausio 09 d., antradienis, 23:19 val.)Charakterį parodę MB „TR Project“ pergale pradėjo aštuntfinalio seriją (2024 balandžio 08 d., pirmadienis, 22:41 val.)„Arko“ rungtynių pabaigoje palaužė MB „TR Project“ krepšininkus (2023 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:48 val.)