KM „Žalgiris“ 2 vs Klausučių alaus darykla (104:88)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 gruodžio 15 d., Penktadienis, 18:40 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„KM „Žalgiris 2“ pasiekė įtikinamą pergalę

2023 gruodžio 15 d., Penktadienis, 20:43 val., peržiūros: 178

Gruodžio 15d., penktadienį, krepšinio mokyklos „Žalgiris“ sporto salėje buvo sužaistos „II“ lygos rungtynės tarp „KM „Žalgiris 2“ ir „Klausučių alaus darykla“ ekipų.

„Klausučių alaus darykla“ žaidėjai šį vakarą susirinko vos šešiese, tad ilgą suolą išnaudoję šeimininkai turėjo gana lengvas rungtynes, užtikrintai pirmavo viso susitikimo metu ir pasiekė pelnytą pergalę rezultatu 104:88.

Jau rungtynių pradžioje „KM „Žalgiris 2“ nieko nelaukė ir puikaus puolimo dėka diktavo žaidimą. Sužaidus penkias minutes priešininkams pavyko persverti rezultatą ir išlaikyti tai iki ketvirčio pabaigos. Pirmasis ketvirtis baigėsi apylygiai – 17:16. Antrame ketvirtyje šeimininkai surengė spurtą ir skirtumas gana greitai tapo dviženklis, o svečiai vis dar strigo puolime. Pasijutę saugiai šeimininkų žaidėjai pastebimai atsipalaidavo, komanda jau nebesidarbavo taip užtikrintai gynyboje ir antrasis kėlinukas buvo labai lygus. Vis tik prasidedant ilgajai pertraukai „KM „Žalgiris 2“ turėjo tą patį užtikrintą pranašumą 49:35.

Po ilgosios pertraukos „KM „Žalgiris 2“ pilnai pasinaudojo savo turimu ginklu – ilgu suoleliu. Jų varžovai visiškai pavargo, pradėjo dažnai klysti ir nebesugebėjo sėkmingai atstovėti gynyboje. Tuo puikiai pasinaudojo šeimininkai, kurie nesunkiai didino savo persvarą, o žaidėjai galėjo mėgautis greitomis atakomis. Galingai finišavę „KM „Žalgiris 2“ žaidėjai pasiekė pergalę rezultatu 104:88.

Lukas Satkevičius

„Kautech ‒ 2“ pradėjo aštuntfinalio seriją pergale. (2024 balandžio 07 d., sekmadienis, 22:09 val.)Pratęsimo metu KM „Žalgiris“ 2 komanda iškovojo pergalę (2023 lapkričio 22 d., trečiadienis, 21:32 val.)KM „Žalgiris“-2 po pratęsimo įveikė VU Kauno fakulteto komandą (2023 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 10:30 val.)KM „Žalgiris“ 2 išvaistė milžinišką persvarą, bet įveikė „Romega“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 22:19 val.)KM „Žalgiris“ 2 paskutinę sekundę išplėšė pergalę ir keliauja į ketvirtfinalį (2024 balandžio 19 d., penktadienis, 22:24 val.)KM „Žalgiris“ 2 dramatiška pergale pradėjo aštuntfinalio seriją (2024 balandžio 05 d., penktadienis, 21:02 val.)Atkrintamąsias „Klausučių alaus darykla“ pradėjo užtikrinta pergale (2024 kovo 25 d., pirmadienis, 21:18 val.) KM „Žalgiris“ 2 nepaliko vilčių BC „Rhino“ (2024 vasario 07 d., trečiadienis, 19:59 val.)KM „Žalgiris“ 2 nesulaukė pasipriešinimo iš BC „Game On“ krepšininkų (2024 sausio 14 d., sekmadienis, 18:15 val.)KM „Žalgiris“ 2 nesulaukė pasipriešinimo iš „Rajono“ krepšininkų (2023 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)